Su Arıtma Cihazı tavsiyesi

go ask alice

Hectopat
Yer
Mother Adana
Daha fazla  
Merhaba. İhlas Cebilon Aura Silver'ı almak istiyordum. Fiyatı 2.800 lira. Fakat 9. katta oturduğum için onu kullanamazsın dediler. Bu bütçelerde bakım ve filtre değişiminin de kolay olduğu bir cihaz var mıdır?

Merhaba. İhlas Cebilon Aura Silver'ı almak istiyordum. Fiyatı 2.800 lira. Fakat 9. katta oturduğum için onu kullanamazsın dediler. Bu bütçelerde bakım ve filtre değişiminin de kolay olduğu bir cihaz var mıdır?
Minerali olmayan su içmenizi tavsiye etmem damacanada satılan kaynak sularını için. Yer altından çıkan.

Damacana içiyorum şuan. Onda da plastik sorunu var.
@Berk Count Hem bilmeyip hem beğenmedim atmak seni gülünç bir duruma düşürüyor. Arıtma cihazlarındaki tüm arıtma yöntem ve teknikleri sudaki zararlı kimyasal ve mikrobiyolojik bileşenleri arıtırken, sağlık için yararlı ve gerekli olan tüm mineral ve bileşenleri de sudan uzaklaştırıyor. Sonuçta elde edilen saf su niteliğinde neredeyse sıfır mineral içeren bir yapay sudur. Bu nedenle damacan plastik bile olsa her türlü arıtmadan iyidir.

@Berk Count Hem bilmeyip hem beğenmedim atmak seni gülünç bir duruma düşürüyor. Arıtma cihazlarındaki tüm arıtma yöntem ve teknikleri sudaki zararlı kimyasal ve mikrobiyolojik bileşenleri arıtırken, sağlık için yararlı ve gerekli olan tüm mineral ve bileşenleri de sudan uzaklaştırıyor. Sonuçta elde edilen saf su niteliğinde neredeyse sıfır mineral içeren bir yapay sudur. Bu nedenle damacan plastik bile olsa her türlü arıtmadan iyidir.
nihayet on numara bir cevap geldi. bilmeyenler için.

Merhaba, 5 Şubemiz var, tüm Türkiye ücretsiz kurulum yapıyoruz. Fabrika satış mağazasıyız. Aile şirketi ve ben 5 yıldır bu işin içindeyim.

Su arıtma cihazı iyisi çok ama çok gerekli kötüsü de bir o kadar da kötü olan bir alet. İyisinin de belli kriterleri var ve satan firmada önemli tabi. İyi su arıtma cihazı hem ekonomi hem sağlık hem de kullanım kolaylığı açısından olmazsa olmazı bence evlerin.

Daha fazla bilgi sitemizden de alabilirsiniz.

www.elegpuresuaritma.com

Yeni konular

Geri
Yukarı