Su dökülen klavye tekrar çalışır mı?

ugandaprensesi

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bundan 1 sene önce dizüstü bilgisayarımın klavyesine su döküldü 6-7 ay boyunca klavyesiz kullandım. Bu olaydan birkaç ay sonra laptopun sol tarafında bir adet daha USB çoğaltıcı olduğunu gördüm ve oraya bir USB çoğaltıcı taktım tekrar bir hafta falan sorun olmadı ama son 2 aydır bilgisayarın klavyesine ping giriyor. Yani tuşa bastıktan sonra tuş 4-5 saniye sonra geliyor, konumuz bu değil sadece daha iyi yardımcı olabilmeniz için detaylara indim kısacası. Bilgisayarım bunları yaşarken takılı olan klavyeyi yeni bilgisayarıma takarsam, yeni bilgisayarda bu sorunla karşılaşır mı bir zarar verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar laptop mu, mevcut klavye ne?

Merhaba arkadaşlar, bundan 1 sene önce dizüstü bilgisayarımın klavyesine su döküldü 6 7 ay boyunca klavyesiz kullandım bilgisayarı (o süre esnasında klavyem takılıydı).Bu olaydan birkaç ay sonra laptopun sol tarafında bir adet daha USB çoğaltıcı olduğunu gördüm ve oraya bir USB çoğaltıcı taktım tekrar bir hafta falan sorun olmadı ama son 2 aydır bilgisayarın klavyesine ping giriyor, yani tuşa bastıktan sonra tuş 4 5 saniye sonra geliyor, konumuz bu değil sadece daha iyi yardımcı olabilmeniz için detaylara indim. Kısacası: Bilgisayarım bunları yaşarken takılı olan klavyeyi yeni bilgisayarıma takarsam yeni bilgisayarda bu sorunla karşılaşır mı bir zarar verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı