Şu dönemde laptop alınır mı?

uopfirm

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Oyun oynamak için laptop almak istiyorum ama malum fiyatlar uçmuş derecede. 1 hafta önce 5400 olan laptop şimdi 7000. Şu an laptop alınır mı yoksa ilerleyen dönemlerde fiyatlar daha da artar mı? Fikirleriniz neler? Sık seyehat ettiğim için PC topla demeyin lütfen. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Oyun oynamak için laptop almak istiyorum ama malum fiyatlar uçmuş derecede. 1 hafta önce 5400 olan laptop şimdi 7000. şu an laptop alınır mı yoksa ilerleyen dönemlerde fiyatlar daha da artar mı? Fikirleriniz neler? Sık seyehat ettiğim için PC topla demeyin lütfen. Teşekkürler.

Bence fiyatlar ileride artar. Şu an alabilirsin ama senin kararın.

Arkadaşlar merhaba. Oyun oynamak için laptop almak istiyorum ama malum fiyatlar uçmuş derecede. 1 hafta önce 5400 olan laptop şimdi 7000. şu an laptop alınır mı yoksa ilerleyen dönemlerde fiyatlar daha da artar mı? Fikirleriniz neler? Sık seyehat ettiğim için PC topla demeyin lütfen. Teşekkürler.

Ben olsam 2. el temiz GTX 1650'li laptop alırdım hem yeni nesil hem de performanslı 4 GB VRAM'de yeterli. Bir de bence siz yine de söylemin demişsiniz ama ben söyleyeyim mini ITX bir kasa toplayabilirsiniz bagaja atar gidersiniz.

Karantina sebebi ile tüm iş yerleri evde çalışacak olan kişiler için leptop aldı. Fiyatların bu kadar yükselmesinin sebeplerinden bir tanesi bu. Alacağın zaman leptop bulabilir misin bilmiyorum bile.

Tavsiyem indirime giren modelleri takip edip, bütçenize en uygun olanı almanız. Doların düşmesi ya da fiyatların birden çakılması gibi bir durum söz konusu değil.

6000 lira bütçe için oldukça bilindik bir modeli önereceğim. Zaten GTX 1650 altında bir ekran kartı içeren laptop sizi kısa zaman içerisinde oldukça üzecektir.

Arkadaşlar merhaba. Oyun oynamak için laptop almak istiyorum ama malum fiyatlar uçmuş derecede. 1 hafta önce 5400 olan laptop şimdi 7000. Şu an laptop alınır mı yoksa ilerleyen dönemlerde fiyatlar daha da artar mı? Fikirleriniz neler? Sık seyehat ettiğim için PC topla demeyin lütfen. Teşekkürler.
Bence biraz bekleyin . Durumlar ne olacak hiç belli değil . Belki kötüye gidecek belki iyiye . Gene son karar sizin.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim bütçem normalde Max 5500'dü ama fiyatları görünce 7000 TL'yi geçmeyecek 1650'li laptoplara bakıyorum AVM'lerin açılmasını beklemeye karar verdim bir ihtimal düşebilir, mini ITX kasa toplarsam yine monitörü taşıyamayacağım tesekkurler.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim bütçem normalde Max 5500'dü ama fiyatları görünce 7000 TL'yi geçmeyecek 1650'li laptoplara bakıyorum AVM'lerin açılmasını beklemeye karar verdim bir ihtimal düşebilir, mini ITX kasa toplarsam yine monitörü taşıyamayacağım teşekkürler.

Hocam ne yaptınız aldınız mı? Takip ettiğiniz PC'lerin fiyatlarında yükselme oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgünüm ama şunu eklemeden geçemedim:

1589377159441.png

Ülkemizde doların yükselmediği bir an olmadığından elektronik cihazların fiyatının düştüğünü şimdiye kadar hiç görmedim. İhtiyacınız varsa alın derim.
Daha önce en azından indirim dönemlerinde fiyat düşer diye çok fiyat takibi yaptım ancak gördüm ki öyle bir şey yokmuş. :D İndirim zamanı fiyatı yalandan yükseltip indirim uyguluyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı