Şu dönemde laptop alınır mı?

Üzgünüm ama şunu eklemeden geçemedim:

Eki Görüntüle 561281

Ülkemizde doların yükselmediği bir an olmadığından elektronik cihazların fiyatının düştüğünü şimdiye kadar hiç görmedim. İhtiyacınız varsa alın derim.
Daha önce en azından indirim dönemlerinde fiyat düşer diye çok fiyat takibi yaptım ancak gördüm ki öyle bir şey yokmuş. :D İndirim zamanı fiyatı yalandan yükseltip indirim uyguluyorlar.
Hocam 150 lira kuponla 4.3k paraya mx230 ekran kartlı ryzen 5 3500u işlemcili 8 gb ram 256 gb ssdli bir asus pc aldım hata mı ettim bilmiyorum üstelik panel tipi de sır gibi google'ın farklı ülke aramalarıyla bile aradım bulamadım 2 farklı satıcıya sordum biri sva biri ips dedi ama tn de gelebilir ürün henüz kargoya verilmedi sizce ne yapmalıyım?

Üzgünüm ama şunu eklemeden geçemedim:

Eki Görüntüle 561281

Ülkemizde doların yükselmediği bir an olmadığından elektronik cihazların fiyatının düştüğünü şimdiye kadar hiç görmedim. İhtiyacınız varsa alın derim.
Daha önce en azından indirim dönemlerinde fiyat düşer diye çok fiyat takibi yaptım ancak gördüm ki öyle bir şey yokmuş. :D İndirim zamanı fiyatı yalandan yükseltip indirim uyguluyorlar.
O kadar haklısınız ki..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı