Şu hayattaki en lüzumsuz şey nedir?

En gereksiz, vakit kaybı olan eylem

• League of Legends oynamak

• Tiktok veya Youtube BETA izlemek

• Cehile laf anlatmak

• 12 yıllık zorunlu eğitim

• 6 aylık askerlik

• Galericilerden araba almak

• Bilgisayarcılarda bilgisayar tamir ettirmek

• Telefonculardan telefon bakmak

• Taksideyken zorunlu muhabbete maruz kalmak

• Technopat / Sosyal / Sağlık kategorisinde şifa aramak

• Yurtiçi kargonun, kargoyu eve getireceğini düşünmek

• İnsan dışı varlıklarla aynı yerde çalışıp sabretmek

• Banka müşteri temsilcisiyle görüşmek

• İnternet servis sağlayıcı müşteri hizmetleriyle görüşmek

• Sıra beklemek (Gıda, hastane, finans)

• Gelecek hayali kurmak

• Hak edene hak ettiği gibi davranmayıp tahammül etmek

• Yetersiz ilimle, ilgili konularda konuşana katlanmak

• Sana faydası olmayan saçma şeylerle uğraşmak

• Tüm bu şıkları okuyup beyin yamulması geçirmek

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Otogardan inmiştim taksiye bindim. Adam soruyor da soruyor nereden geldin, buralar oraya benzemez vs. vs. çok da değişik bir muhabbet değil ama can sıkıcı.
Diğer tarafta senin sorgu suali Nekir Münker değil de bu taksici dayı yapacak sanırım.

Ben de bir keresinde canım sıkkındı başım da hafif ağrıyordu hava sıcaktı taksiye bineyim dedim. Neyse bindim gideceğim yere giderken yoldayken taksici başladı konuşmaya. Cevap vermediğimi görünce ufak ufak zarflıyor sorular falan sormaya başladı. Dedim ki kardeş. Kafam dolu. Sen sür sadece. Hani ne oldu? Durduk yere aramızda negatif bir hava oldu ulan halbuki sür işte arabanı bak işine şerefsiz. Ne konuşuyorsun? Değil mi?

12 yıllık zorunlu eğitim bukadar saçma birşey görmedim.
Özellikle Lise 2, 3 ve 4

Kendinden nefret duymak, kabul görmek için kendini değiştirmeye çalışmak.
Neye ve kime kabul görmek için? Değişim hafif, değiştiren ağır olduğu sürece çok sıkıntı değil bence.

Biri oynuyorken birinin izlemesi, bana göre en lüzumsuz şey budur.

Shitpost genelde su siyahi arkadaşların poposunu görmekten yoruldum. Anlamsızca komik zannediliyor. Ben öyle düşünüyorum.

nasıl yani "he-he-he-henesy ocb c'est la vie italy" diyen otobüsten sonra çıkan siyahi poponun olduğu videoları ilginizi çekmiyor mu?

Biri oynuyorken birinin izlemesi, bana göre en lüzumsuz şey budur.
Internet Cafe'de iken tamam ama evde sen oynuyorken mesela kardeşinin izlemesi güzel bence.

ölüm korkusu yaşamayalım ya.
Özellikle doğuya düşenlere Allah sabır versin. Batı'daki mühimmatsız nöbete giderken Van'daki Kars'taki nöbette saat başı boşa mermi sıkıyor. Onların tuttuğu hakiki nöbet işte.

Internet Cafe'de iken tamam ama evde sen oynuyorken mesela kardeşinin izlemesi güzel bence.

Özellikle doğuya düşenlere Allah sabır versin. Batı'daki mühimmatsız nöbete giderken Van'daki Kars'taki nöbette saat başı boşa mermi sıkıyor. Onların tuttuğu hakiki nöbet işte.
Hocam o anlamda demedim, mesela ben discord arkadaşlarımın yanına sesliye gidiyorum, onlar GTA 5 vs. oynarken ben hiç birşey yapamıyorum, tek başıma ses de sessizce duruyorum, bana çok koyuyor bu.

Bencede öyle. Bir yayıncıyı neden oynarken izlersin ki? Aç kendin oyna. Sistemi yoksa veya oyunu yoksa tamam neyse de ne bileyim açacak sistemi varken izleyenler bana biraz aptalca geliyor.
Hocam keşke sistem olsa da oynasak, maalesef bunla yetinmek zorundayım.

Hocam keşke sistem olsa da oynasak, maalesef bununla yetinmek zorundayım.

Yurt dışında insanların 2010 üstü model araba aldığı fiyata biz bilgisayar alıyoruz anca. Yurt dışında insanların hayali son model arabayken bizim hayallerimiz kıytırık bir bilgisayar. Allah'ın izniyle ekonomi 10 ay sonra falan düzelir umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı