Şu sıralar canınızı en çok sıkan konu nedir?

Sadece sosyal medya üzerinden ondan hoşlandığımı ve buluşmak istediğimi söyledim ama pek olumlu yaklaşmadı. Okulda da bu konu hakkında konuşmak istemiyorum çok disiplinli bir okul o yüzden pek yanına yanaşamıyorum ve bu yüzden bana cesaretin yok filan dedi
Direk hoşlandığınızı mı söylediniz? Keşke önce arkadaş olarak olaya başlasaydınız. Okulda da arkadaş olarak takılabilirdiniz bu sayede.

R6 yukleyemiyorum cok canimi sıkıyor, bosuna mi para verdim ben oynayamayacaksam. İade de etmek istemiyorum of.

Sadece sosyal medya üzerinden ondan hoşlandığımı ve buluşmak istediğimi söyledim ama pek olumlu yaklaşmadı. Okulda da bu konu hakkında konuşmak istemiyorum çok disiplinli bir okul o yüzden pek yanına yanaşamıyorum ve bu yüzden bana cesaretin yok filan dedi

Cesaret kazanmanın en kolay yolu yolda gördüğünüz on kişiye tebessüm edip iyi günler demekle başlar. Eskiden telefonda müşteri temsilcisiyle bile konuşamazdım ve bir gün dışarı çıkıp insanlara zor da olsa tebessüm etmeye ve iyi günler demeye çalıştım. Sonrasında Home Office olarak 1 aylığına müşteri temsilcisi oldum ve bu bana öz güven kazandırdı. Hangi ses tonuyla hangi insanlarla nasıl konuşabileceğimi öğrendim. Bugün hoşlandığım bir kız bile olsa kendimi ifade edip sohbet kurabiliyor olmak beni mutlu ediyor. Sana tavsiyem olabildiğince sosyalleş.

Geri
Yukarı