Şu sıralar hangi oyunları oynuyorsunuz?

Warband'ı bende bayağı oynadım 600 saat falan. Bannerlord aynı oyunun cilalanmış hali gibi. Mod yükleyip Warband oynamak daha mantıklı geliyor bana şu anlık. Belki ileride daha iyi olur, bakalım.
Daha önce sadece ilk oyunu oynamıştım. Benim için muazzam bir upgrade oldu 😄

Euro Truck Simulator 2--Portal 2 (birkaç gün önce bitirdim)--Counter Strike: Global Offensive--Half-Life 1: Source (oynamak hedefimde).

Piksel oyun türünden hoşlanıyorsan Stardew Valley oynamanı öneririm. Ömürlük oyun. Zaten Steam üzerinden 10-15 TL gibi bir fiyatı var. Aynı yapımcı, aynı tür olarak Hogwarts temalı oyununu da getirecek. Ben de sabırsızca onu bekliyorum. :)

Piksel oyun türünden hoşlanıyorsan Stardew Valley oynamanı öneririm. Ömürlük oyun. Zaten Steam üzerinden 10-15 TL gibi bir fiyatı var. Aynı yapımcı, aynı tür olarak Hogwarts temalı oyununu da getirecek. Ben de sabırsızca onu bekliyorum. :)
Onu oynadım bayağı tatlı bir oyun evet. Ne bileyim çok mu oyun oynadım, RDR2'den sonra hiçbir oyun sarmaz mı oldu anlamış değilim. Bulamıyorum oynayacak bir oyun :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı