Şubat yaklaşırken depremler tesadüf mü?

İyi günler, yine kış ayı ve yine şubata doğru depremler sıklaşmaya başladı. Bunun tesadüf olmadığını düşünüyorum. İnsan eli ile yapılan, doğaya müdahale sonucu oluşan bir şey olduğunu düşünüyorum. Sizin bu konu hakkındaki fikriniz nedir?

Abi bak şimdi Amerika haarp ile deprem oluşturuyor tamammı (!) cidden bu tarz yorumlar acayip komiğime gidiyor ya, arkadaşlar biraz beyninizi çalıştırın.

Biliyorum hocam, yer altı plakalarını da biliyorum. Haarp makinesini biliyorum ve inanmıyorum. Lakin aynı tarih beni rahatsız ediyor. Ve abd nin denizde yaptığı tatbikat beni ayrı huzursuz ediyor. Adamların kullandığı gemi etrafta küçük çaplı depreme sebep oluyor.

Şubata denk gelmesi saçmalık hocam.
Deprem olduğu aylar korkudan TV'de profesörlerden eğitim aldık Türk halkı olarak, o sırada lol mu oynuyordun? :D Komplo teorilerinizi halkın psikolojisini ve hayatını etkilemeyecek şeylerde üretin. Deprem olur, deprem ülkesiyiz. Binalar dandik, insanlar cahil. Bunları konuşalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi günler, yine kış ayı ve yine şubata doğru depremler sıklaşmaya başladı. Bunun tesadüf olmadığını düşünüyorum. İnsan eli ile yapılan, doğaya müdahale sonucu oluşan bir şey olduğunu düşünüyorum. Sizin bu konu hakkındaki fikriniz nedir?

Tesadüf. İnsan eliyle yapılan bir müdahale olsaydı çoktan haberin olurdu zaten. Teori okuma işini azaltalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı