Şubat'a dolar düşer mi?

Aga Türkiye'de yaşıyoruz. Her şey düşer ama döviz kurları düşmez bizim memlekette. Hatta yakında TL'den 1 sıfır bile atabilirler, demedi demeyin.

Dostum dolar her zamanki gibi yükselecektir.
Asıl düşünülmesi gereken, bu kadar fakirleşen halkın. Öfkesine hakim olamayacağı konuma gelmek. Bu benim düşüncem! İç savaş yaşayacağız.

Dostum dolar her zamanki gibi yükselecektir.
Asıl düşünülmesi gereken, bu kadar fakirleşen halkın. Öfkesine hakim olamayacağı konuma gelmek. Bu benim düşüncem! İç savaş yaşayacağız.
Bizim dışımızda sesini çıkaran yok ki. Başka ülkede olsa 100 kez iç savaş çıkmıştı.

Bu zamana kadar mışıl mışıl uyuyan bir milletten ayaklanma, isyan ve iç savaş tarzı bir korkunuz olmamalı :D.

Antalya'da yaşıyorum. Hırsızlık, motor ve araba seviyesinden, demir bahçe kapısı ve rögar kapağına kadar düştü. Bir şekilde millet bu zamana kadar yaşadı. Ama sanmıyorum ki asgari ücretle 3 çocuk bakmaya çalışan adam hırsızlık yapmasın. Yaparsada şuç bulmam millet aç. O yüzden umutlu bakmıyorum.

Antalya'da yaşıyorum. Hırsızlık, motor ve araba seviyesinden, demir bahçe kapısı ve rögar kapağına kadar düştü. Bir şekilde millet bu zamana kadar yaşadı. Ama sanmıyorum ki asgari ücretle 3 çocuk bakmaya çalışan adam hırsızlık yapmasın. Yaparsada şuç bulmam millet aç. O yüzden umutlu bakmıyorum.
Bu bana çok abartılı geldi. Al şu keyif çayını da iç yeğen.

Geri
Yukarı