Şubeye giden kargo direkt şubeye mi gidiyor?

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
Bugün siparişim gelecekti bende o sırada duş alıyordum telefonla aramış bahçeye çağırmak için ama ben duşta olduğumdan dolayı duymamışım. Neyse konuya gelelim, kargo firmasını aradığımda şubeye geri gittiğini söyledi hemen şubeye mi döner yoksa akşam mesai bitişinde mi kargom şubede olur? Biraz acelem var ve kargo dağıtım şubesine çok uzağım bundan dolayı gidip soramam, eğer hemen giderse gidip kendim alacağım. Şimdiden teşekkürler.

Tüm paketleri dağıtır araçta kalanları geri şubeye götürür direkt geri göndermez 3 gün içinde şubeden almazsan geri gider satıcıya.

Bugün siparişim gelecekti bende o sırada duş alıyordum telefonla aramış bahçeye çağırmak için ama ben duşta olduğumdan dolayı duymamışım. Neyse konuya gelelim, kargo firmasını aradığımda şubeye geri gittiğini söyledi hemen şubeye mi döner yoksa akşam mesai bitişinde mi kargom şubede olur? Biraz acelem var ve kargo dağıtım şubesine çok uzağım bundan dolayı gidip soramam, eğer hemen giderse gidip kendim alacağım. Şimdiden teşekkürler.

Akşam mesai bitiminde git al 6 7 gibi.

Kargolar 6 da kapandığına göre 5-5.30 gibi gidersen kargonu teslim alabilirsin, şöyle bir ihtimalde var ki kargocunun son kargosu senin kargon olup ordan direk şubeye geçmişte olabilir. Arayıp öğrenebilirsin.

Tüm paketleri dağıtır araçta kalanları geri şubeye götürür direkt geri göndermez 3 gün içinde şubeden almazsan geri gider satıcıya.
Akşam mesai bitiminde git al, 6-7 gibi.
Sanırım öyle yapacağım.

Şubeye geri gittiyse ertesi gün gidip alabilirsin. Ya da tekrar arayın isterseniz sorun.
Hemen dönmez diye biliyorum, en iyisi kargo firmasını araman olacaktır.
İlk aradığımda açtılar ama şu an açmıyorlar yani soramıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı