Çözüldü Sublime text 3 Kodlar çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anunswin

Hectopat
Arkadaşlar Background'a resim eklemek istiyorum ama çalışmıyor, kodları doğru yaptığımdan eminim, ne yapmalıyım? Program sublime text 3

HTML:
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
 <title>CSS</title>
 <style type="text/css">
 body
 {
 background-image: url("car.jpg");
 }
 </style>
</head>
<body>

</body>
</html>

Çözüm
Eklemek istediğiniz "car. Jpg" dosyası ile HTML dosyanız aynı klasörde mi? Fotoğrafın adının doğru olduğundan emin misiniz? Ben denedim ve çalışıyor kod.

Hayır aynı klasörde değilmiş aynı klasöre koyunca düzeldi kusura bakmayın dostlar bugün biraz garibim dalgınım.

Selam dostum,
Öncelikle kullandığın Editor'un bir önemi yok onu unutmamalısın.
Gördüğüm kadarıyla yazdığın kod düzgün fakat sorun şu olabilir "car. Jpg" olarak belirttiğin dosya ana dizinde olmayabilir yani dosya yolunu yanlış vermiş olabilirsin.

Oluşturduğun projenin/klasörün dosya içeriğini yazabilir misin?
Örneğin:
Proje;
-- İmages.
-- -- Car. Jpg.
-- Styles.
-- -- Main. CSS.
-- index.html

Gibi. Bu sayede durumu daha rahat anlarız.
Selam dostum,
Öncelikle kullandığın editor'un bir önemi yok onu unutmamalısın.
Gördüğüm kadarıyla yazdığın kod düzgün fakat sorun şu olabilir "car.jpg" olarak belirttiğin dosya ana dizinde olmayabilir yani dosya yolunu yanlış vermiş olabilirsin.

Örn:
Proje;
-- images
-- -- car.jpg
-- styles
-- -- main.css
-- index.html

gibi. Bu sayede durumu daha rahat anlarız.

Eklemek istediğiniz "car. Jpg" dosyası ile HTML dosyanız aynı klasörde mi? Fotoğrafın adının doğru olduğundan emin misiniz? Ben denedim ve çalışıyor kod.

Hayır aynı klasörde değilmiş aynı klasöre koyunca düzeldi kusura bakmayın dostlar bugün biraz garibim dalgınım.

Selam dostum,
Öncelikle kullandığın Editor'un bir önemi yok onu unutmamalısın.
Gördüğüm kadarıyla yazdığın kod düzgün fakat sorun şu olabilir "car. Jpg" olarak belirttiğin dosya ana dizinde olmayabilir yani dosya yolunu yanlış vermiş olabilirsin.

Örneğin:
Proje;
-- İmages.
-- -- Car. Jpg.
-- Styles.
-- -- Main. CSS.
-- index.html

Gibi. Bu sayede durumu daha rahat anlarız.

Çözüm

Geri
Yukarı