Subnautica hata vermeden kapanıyor

The_Stalker

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Subnautica indirdim ama oyunu çalıştırdığımda uyarı yazısı geliyor ve sonra oyun hata vermeden kapanıyor yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sisteminizi yazarsanız daha iyi yardım edebiliriz. Bu arada oyunun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? Eksik dosya olabilir.

Hocam oyun geliştirlirken Unity oyun motoru kullanılmış Unity ile geliştirilmiş bazı oyunları oynamaya çalışırken(CarX Drift Racing) benim bilgisayarımda da hata almadan kapanıyordu çözümünü ben bulamadım ama YouTube üzerinde arama kısmına subnutica Unity fix yazarsanız bence sorununuzu çözebilecek bir video ile karşılaşabilirsiniz.

Sistem ne ve uyarı yazısından ne yazıyor, ekran görüntüsü var mı?

Uyarı yazısında epilepsi uyarısı veriyor ekran görüntüsü yok maalesef.

Hocam oyun geliştirlirken Unity oyun motoru kullanılmış Unity ile geliştirilmiş bazı oyunları oynamaya çalışırken(CarX Drift Racing) benim bilgisayarımda da hata almadan kapanıyordu çözümünü ben bulamadım ama YouTube üzerinde arama kısmına subnutica Unity fix yazarsanız bence sorununuzu çözebilecek bir video ile karşılaşabilirsiniz.

Peki bakıyorum.

İnternetten çözümlere baktım ve uyguladım sorunum çözüldü tek sıkıntı kayıtlı dosyalarım gitmiş😁ilginiz için teşekkürler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı