Subnautica Seamoth parçaları nerede bulunur?

Merhaba. Ben Subnautica'ya yeni başladım. İki adet seamoth parçasını buldum ancak üçüncüsünü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
Gezip keşfederek bulmanız daha zevk verecektir, parçaları hep youtubedan arayıp buluyordum hiç zevk almadan bitirmiştim.Tekrar sadece kendim arayarak bulduğumda çok daha zevk almıştım.

Gezip keşfederek bulmanız daha zevk verecektir, parçaları hep YouTube'dan arayıp buluyordum hiç zevk almadan bitirmiştim. Tekrar sadece kendim arayarak bulduğumda çok daha zevk almışt.
Gezip keşfederek bulmanız daha zevk verecektir, parçaları hep YouTube'dan arayıp buluyordum hiç zevk almadan bitirmiştim. Tekrar sadece kendim arayarak bulduğumda çok daha zevk almıştım.
Ben adaya gideceğim hem loot için hem de görev için ancak adaya seamoth olmadan gitmek istemiyorum çünkü reaper çıkar diye korkuyorum.

Ben adaya gideceğim hem loot için hem de görev için ancak adaya seamoth olmadan gitmek istemiyorum çünkü reaper çıkar diye korkuyorum.
Hocam eşyaları bırakıp gidin, Sunbeam i bekliyorsanız zaten üretme vaktini bulabileceğinizi düşünmüyorum.Araç üreticisinin tüm parçalarını buldunuz mu?

Araç üreticisi yaptım ve Seamoth'un tüm parçaları hazır sadece bir adet seamoth parçası bulmam lazım.

Hocam eşyaları bırakıp gidin, sunbeam i bekliyorsanız zaten üretme vaktini bulabileceğinizi düşünmüyorum. Araç üreticisinin tüm parçalarını buldunuz m

Hocam eşyaları bırakıp gidin, sunbeam i bekliyorsanız zaten üretme vaktini bulabileceğinizi düşünmüyorum. Araç üreticisinin tüm parçalarını buldunuz mu?

Yine bir enkazda mı bulunuyor Seamoth'un parçası.

Son düzenleme:
Araç üreticisi yaptım ve Seamoth'un tüm parçaları hazır sadece bir adet seamoth parçası bulmam lazım.

Yine bir enkazda mı bulunuyor Seamoth'un parçası.
Hatırlamıyorum ama Youtube'da var isterseniz.
"Subnautica Seamoth Parts" yazarak bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

Hatırlamıyorum ama YouTube'da var isterseniz.
"Subnautica seamoth parts" yazarak bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

Ya internetten baktım 17. yaşam kozasında bir tane, onun ilerisindeki enkazda 1 tane, onunda ilerisinde 1 tane olduğunu söylüyor ilk ikisini buldum önceden ama enkazın ilerisinde yok onu bayağı aradım bulamadım ve reaper saldırdı yerleri hep aynı olmuyor mu acaba?

Ya internetten baktım 17. yaşam kozasında bir tane, onun ilerisindeki enkazda 1 tane, onunda ilerisinde 1 tane olduğunu söylüyor ilk ikisini buldum önceden ama enkazın ilerisinde yok onu bayağı aradım bulamadım ve reaper saldırdı yerleri hep aynı olmuyor mu acaba?
Aynı oluyor, acaba o 2 taneden birini orada taramıştınız da unuttunuz mu?

Tamam buldum yaptım seamothu ama 200 metreye kadar dalıyor 19. yaşam kozası 300 metrede ne yapmam lazım?
Yüzebilirsiniz, ya da derinlik modülü takabilirsiniz.

Geri
Yukarı