Oyun Subnautica serisi Gamebillette indirimde

Aslında 1.000₺ o Controller'e vermektense 375 lira fazla verip 1.375 ₺'ye sıfır / kutulu Xbox Wireless Controller 9. nesil al daha iyi. 2 yıldan fazla garantili.
Benim aldığım bir arkadaş var, dilersen linki paylaşırım.

Teklif için sağ olun ama sadece bir şakaydı.

Zamanında almıştım ama sarmamıştı. Sevenleri için güzel oyun ve iyi fırsat. Konu için teşekkürler ama başlığa fiyat yazarsanız daha iyi olur. Ve 2. oyunun fiyatı yanlış girilmiş.

Konuyu şimdi gördüm merak ettiğim bir oyundu ama fiyatı artmış. Kısmet değilmiş.

Konuyu yeni gördüm siteye girdiğimde stok yok diyordu. Her neyse bu siteyi gördüm internette linkini bırakıyorum ama güvenli site mi değil mi bilmiyorum kontrol etmedim. Ben bu siteden az önce 30 TL'ye Subnautica below Zero'yu aldım verdikleri ürün anahtarı sorunsuz çalıştı yine de kesinlikle güvenilir diyemem.
below zero 30 tl site

Aslında 1.000₺ o Controller'e vermektense 375 lira fazla verip 1.375 ₺'ye sıfır / kutulu Xbox Wireless Controller 9. nesil al daha iyi. 2 yıldan fazla garantili.
Benim aldığım bir arkadaş var, dilersen linki paylaşırım.

Linki atabilir misiniz o fiyata nasıl sıfır oluyor :D

Subnautica - 30 TL.

Subnautica: Below Zero - 30 TL.

Steam key olarak teslim ediliyor.

Seni çok seviyorum.

İndirim bitmiş :(

Konuyu yeni gördüm siteye girdiğimde stok yok diyordu. Her neyse bu siteyi gördüm internette linkini bırakıyorum ama güvenli site mi değil mi bilmiyorum kontrol etmedim. Ben bu siteden az önce 30 TL'ye Subnautica below Zero'yu aldım verdikleri ürün anahtarı sorunsuz çalıştı yine de kesinlikle güvenilir diyemem.
below zero 30 tl site
Sağolun hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı