Çözüldü Subnautica üssüm patladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Benim bir üssüm vardı yeni borular ekledim sonra azıcık keşfe çıktım geri geldim bir baktım üs delinmiş her taraftan su akıyor yukarıdan uyarı çıktı üsteki zayıf parçaları kaldırın diye üssümü nasıl güçlendireceğim bu sorunun çözümü nedir? Yardımlarınız için teşekkürler.

Çözüm
Üsse güçlendirici bir plaka takabilirsin. Cam yapıları çok kullanmamaya çalış. Şu an üssün hala su almış durumdaysa hemen cam parçaları kaldır.

bazı parçaları çıkarınca üssünün bazı kısımlarına geçici olarak erişim sağlayamazsın ama güçlü plaka üretene kadar sabretmen lazım.
Ne zamandır oynamıyorum fakat tamir aletiyle delikleri tamir edip üssünüzdeki camların çoğunu kaldırın, yerine güçlendirilmiş plaka yapın. Üssünüzün dayanıklılığını bu şekilde artırabilirsiniz.

Üsse güçlendirici bir plaka takabilirsin. Cam yapıları çok kullanmamaya çalış. Şu an üssün hala su almış durumdaysa hemen cam parçaları kaldır.

bazı parçaları çıkarınca üssünün bazı kısımlarına geçici olarak erişim sağlayamazsın ama güçlü plaka üretene kadar sabretmen lazım.

Çözüm

Bazı parçaları çıkarınca üssünün bazı kısımlarına geçici olarak erişim sağlayamazsın ama güçlü plaka üretene kadar sabretmen lazım.

Güçlü plakayı nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı