Suç ve Ceza nasıl bir kitaptır?

Eğer okuma alışkanlığın yoksa bence başlama. Çabuk sıkar ve okuma sevesini söndürür.

Yaşım 17, erken yaşta okuma diyorlar ama pek anlayamadım ne için olduğunu. Kitap okuma alışkanlığım pek olmadığı için kendimi güzel kitaplarla alıştırmaya çalışıyorum. Tavsiye eder misiniz ve bu yayın iyi midir?
https://www.hepsiburada.com/su-ve-c...63?magaza=OKUYALIM&url_src=and-product-detail
Dünya klasiklerinde hikaye genel olarak yavaş ilerler, yeni başlıyorsanız sıkıcı gelebilir. Modern kitaplara yönelmenizi tavsiye ederim..

Roman, tarih, macera-aksiyon, polisiye, fantasitk, korku, bilim kurgu, mitoloji... Her türden önerebilirim. İsterseniz siz okuyup sevdiğiniz kitapları söyleyin ona göre öneri yapayım.
Açıkçası en son okuduğum kitabı hatırlayamıyorum. Kitap okuma alışkanlığın olmadığı için çok fazla sevmiyorum.
Kitap okuma alışkanlığı kazanmak istiyorum. Bana bu tür kitaplardan önerebilir misiniz?
Aksiyon ve macera olabilir.

Açıkçası en son okuduğum kitabı hatırlayamıyorum. Kitap okuma alışkanlığın olmadığı için çok fazla sevmiyorum.
Kitap okuma alışkanlığı kazanmak istiyorum. Bana bu tür kitaplardan önerebilir misiniz?
@Vorfell

Son düzenleme:

@Vorfell
Hocam ceza yemiştim yazamadım. Açlık Oyunları'na bakabilirsiniz. Yarasalar serisini okumadım ama çok duydum bakabilirsiniz. Çok sevmesemde Beyza Alkoç'un aşk macera kitapları var. God of War kitabını öneririm. Macera çok fazla okumadığım için aklıma bunlar geldi şimdilik. Aklıma gelenler olursa yazarım.

Hocam ceza yemiştim yazamadım. Açlık Oyunları'na bakabilirsiniz. Yarasalar serisini okumadım ama çok duydum bakabilirsiniz. Çok sevmesemde Beyza Alkoç'un aşk macera kitapları var. God of War kitabını öneririm. Macera çok fazla okumadığım için aklıma bunlar geldi şimdilik. Aklıma gelenler olursa yazarım.
God of war'ın çok fazla serisi var, birini önericek olsanız hangisi olurdu hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı