Hediye "Şükür" oyununu hediye ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her ay böyle çekiliş yapmayı düşünüyorum. Katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Kazanan arkadaşlar ise Steam'de inceleme yorumu yaparlarsa çok mutlu olurum. İyi oyunlar dilerim. @Petri Size de ayrıca teşekkür ederim hocam. ❤️

Her ay böyle çekiliş yapmayı düşünüyorum. Katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Kazanan arkadaşlar ise Steam'de inceleme yorumu yaparlarsa çok mutlu olurum. İyi oyunlar dilerim. @Petri Size de ayrıca teşekkür ederim hocam. ❤️
Rica ederim ne demek.
Teşekkürler aldım vakit bulur bulmaz oynayıp inceleyeceğim emeğinize sağlık.
Rica ederim iyi oyunlar diliyorum.

@KurtAlp bir tek siz kaldınız hocam. Steam hesap linkinizi bu konuya atarsanız size de kodunuzu teslim edebilirim.

Rica ederim ne demek.

Rica ederim iyi oyunlar diliyorum.

@KurtAlp bir tek siz kaldınız hocam. Steam hesap linkinizi bu konuya atarsanız size de kodunuzu teslim edebilirim.
Hocam hemen atıyorum kusura bakmayın yoğunluktan bakamadım msjlara.

İyi oyunlar diliyorum.

@KurtAlp @rukibamba @eneshlvc @steelumut geri dönüşlerinizi bekliyorum.
Hocam telefondan girebiliyorum şuan, sadece ID paylaşsam yeterli mi? Beceremedim bir türlü 🥺

Hocam teşekkürler.

@Petri

Şimdi oldu galiba hocam, kusura bakmayın tekrardan.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam. @LatifGüngör hocamın geliştirmiş olduğu oyunu 7 kişiye hediye etmek istiyorum. Oyunu Steam'den gift olarak hediye edeceğim.

Çekiliş Şartları:

Kişinin Steam hesabında herhangi bir kısıtlama olmaması.

Bu konunun altına "Katıldım" yazmanız.

Çekiliş yarın 17.00'da sonlanıyor. Kazanları bir sıkıntı olmazsa Fransa-Fas maçı öncesi açıklarım.

5 adet hediye de Steam kodu olarak verilecektir.

Katıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı