Sünnet çocuk istismarıdır!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eylül 2018'de açılıp toplamda iki konuya katılmış, bu yanıt itibariyle hepi topu 6 civarı mesajı olan bir hesap, çıkıp son derece tartışma yaratabilecek bir konuda, bence son derece agresif bir başlıkla konu açıyor.

Forumda konu açmak için bir mesaj sınırı yok sanırım ama konudan bağımsız olarak söyleyeyim, durduk yere böyle durumdaki bir hesaptan böyle bir başlığın açılması dikkatimi çekti açıkçası.
He, bir konu açmak için @Jira gibi bir hesabımız mı olması lazım? Zihniyetini anlayamadım.

Sizin gibiler sadece takipçilere bakarlar. Takipçisi çok ise onu adam yerine koyarsınız. Sizin gibilerden nefret ediyorum.

Ya kardeşim, adam konuyu açmış, oku ve geç. He, yetmedi ise gel buraya adam gibi bir cevap yaz.
Ortada tartışmanızı gerektirecek bir durum yok. Yapmanız gereken şey konuyu takipten çıkarıp yolunuza bakmak.

Dinen müslüman bir ülke değiliz. Laik bir ülkeyiz ve halkın çoğu müslüman.

Ülkenin %95'i müslüman olduğunu belirttim ama yanlış anlam kattıysam çok özür dilerim. Laik demişken şu bira içip laiklik diyen tüm gençlerin ağzına baş parmağımı sokacağım :D.

Yan hesap olduğu bariz belli, moderasyonun da biraz inisiyatif kullandığını düşünüyorum ki haklı bir sebepten dolayı. Dikkat çekilmesi gereken bir konu bence.

Zararlı olduğunu anlayabilmemiz için derin bir araştırma yapmak lazım. Sizin sözünüze nasıl güvenelim? Şimdiye kadar zararsız aksine faydası dokunan bir şey olarak öğrendik biz sünneti. Dediğim gibi araştırma yapmak lazım.

Kimden öğrendik? Sünnete dair gördüğüm doktor kaynaklı yazılar genelde sünnetin zararlı olduğundan bahsediyor. Konuda paylaşılan örneklerinde olduğu gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı