Sünnet sonrası acı ve hissizlik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabii sen doğru biliyorsun koskoca site yanlış biliyor değil mi? Sizin kafanızdaki insanlar yüzünden Türkiye bu hallerde şu an oku da öğren.
Cahilce koyuyor yazdıklarınız. Dostum net bir iddia'da bulunuyorum. Evrim Ağacının aldığı fonlamayı ben alsam, yeni din kurar seni de baş müridim yaparım. NET.

Ooo sen bilimsel kaynağı reddediyorsan zaten tartışma bitmiş. Başkan siz ne yapın biliyor musunuz? Evrim ağacını kendinize referans alın, yaptırmayın. Hatta estetik müdahaleler günümüzde sıkça var, ekletin? :)
Bilimsel kaynak dediğin tek bir kaynak değildir bu bir kenara Evrim Ağacı bu konu üzerine 150'ye yakın kaynak kullanmış, bunların hepsini reddederek kendi söylemin ile çelişmiş oluyorsun.

Rivayet = Söylenti. Kanıt yok ve zaten Sünnet denen uygulama dinlerden çok önce de var olan bir şeydi. Kendi keyfi öyle istemiş yapmıştır. Beni ilgilendirmez.
Buharî, Müslim Kur'an'dan sonra en güvenilir kaynak olması dışında bir sorun yok. İslam dininden önce başka dinlerde vardı. Onun dışında ilk insan olan Hz. Adem, ve ondan sonra gelenler, başına buyruk hareket etmemiştir.

Bilimsel kaynak dediğin tek bir kaynak değildir bu bir kenara Evrim Ağacı bu konu üzerine 150'ye yakın kaynak kullanmış, bunların hepsini reddederek kendi söylemin ile çelişmiş oluyorsun.
@Penetrator God 'a verdiğim yanıt bu mesaj içinde geçerli. 2. baş müridim olabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı