Süper Can oyunu açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7
Merhaba eski CD'leri bakarken süper canı gördüm ve oynamak istedim. Oyunu kurdum, benden telefon numarası istedi. Bende yazdım ama kabul etmedi. Ne yapmam lazım? Oyun ortaklarında Türk Telekom'da var oyun normalde kalktı, ortaklar ayrılmıştı. O yüzden mi? Yoksa çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu satın almışsın zaten, gerçekten oynamak istiyorsan internetten korsan edin.
(Aman virüslere dikkat.)

Serverlar yeniden açıldı mı bilmiyorum fakat 2 oyununu da yakın zamanda yeniden oynadım. Youtube'da videosunu çeken birisi vardı şu anda link atamam fakat birazcık arama ile bulabilirsiniz. İndirdikten sonra oyun açılmaz ise oyunun klasöründe NVIDIA ile ilgili bir şey olacak, onu kurmanız gerekiyor.

Merhaba eski CD'leri bakarken süper canı gördüm ve oynamak istedim. Oyunu kurdum, benden telefon numarası istedi. Bende yazdım ama kabul etmedi. Ne yapmam lazım? Oyun ortaklarında Türk Telekom'da var oyun normalde kalktı, ortaklar ayrılmıştı. O yüzden mi? Yoksa çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben de cocopops un içinden çıkan cdli bir oyun vardı eniştem bana vermişti. O gece de yağmurluydu elimden düşürdüm :( nasıl bir oyundu acaba :)

Geri
Yukarı