Süperonline ADSL İçin Ev Telefonu Gerekli mi ?

TearFears

Hectopat
Daha fazla  
TTNET ile olan sözleşmem 2 gün önce sona erdi. İnternet hızım 16MBps'ye kadar olmasına rağmen en fazla 4MBps'yi gördüm, bu yüzden süperonline'ye geçmeye karar verdim ancak bulunduğum bölgede fiber yok yine alabileceğim hız aynı mı kalır ? Ayrıca süperonline ADSL için ev telefonu şart mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'u arayarak bölgenizin ne kadar hız desteklediğini öğrenebilirsiniz. Eğer Türk Telekom maksimum 8Mbps hız alabilirsiniz diyorsa, bu altyapı kullanan hiçbir servis sağlayıcı size daha fazlasını veremez.

Gerek yok. Süperonline nın TTNET ile bir alakası da yok. Çünkü kendi alt yapısını kullanır. Yalın internet alırsın. Ayrıca mahalle alt yapın neyi destekliyorsa, fiberde alsan desteklediği kadar kullanırsın.

TTNET ile olan sözleşmem 2 gün önce sona erdi. İnternet hızım 16MBps'ye kadar olmasına rağmen en fazla 4MBps'yi gördüm, bu yüzden süperonline'ye geçmeye karar verdim ancak bulunduğum bölgede fiber yok yine alabileceğim hız aynı mı kalır ? Ayrıca süperonline ADSL için ev telefonu şart mıdır ?
Hocam benimde TTNET internet saglayıcım 16 mbps benimde.ama indirirken en fazla aldigim 450 kb daha once arayip bildirdim bende mi sikinti var yoksa kazikliyolar mi anlamis degilim

Sadece TTNET kaynaklı değil. Kullandığın kabloda kayıplara neden olabilir. Büyük ihtimalle kazık yiyoruz. Küçük ihtimalle sorun bizden kaynaklı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı