Süperonline Fiber İnternet ADSL Modem Değişikliği Sorunu

cihan doğan44

Hectopat
Daha fazla  
Kendi bağladıkları sıradan süperonline medemi kullanıyorum bilgisayarımda AC desteği de bulunmakta hem de iyi bir oyuncu bilgisayarı da olduğu için kaliteli bir modem kullanmak istedim ve Asus DSL ac68u aldım. Sonrasında müşteri hizmetlerini aradığımda bana başka bir modem kullanılamayacağını söylediler. Ne kadar saçma bir şey olduğunu söylediğimde yapılacak bir şey olmadığını söyleyip durdular. Benim gibi sorunu olan arkadaşlar vardır illaki bunun bir yolu var mıdır?

Anlaşılan bir yol yok ama güzel bir gelişme oldu. Tartışma bazen işe yarıyor o kadar ince ayarlar yaptılarki :)

ping 1 ms oldu. Aynı anda 5-6 tane 4k videoyu 1080p monitörde izleyebiliyorum:)

Ekran Görüntüsü (2).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1) - Kopya.png
    Ekran Görüntüsü (1) - Kopya.png
    147,8 KB · Görüntüleme: 295
Ağlamak istiyorum :cry: Koskoca Ankara Etimesgut merkezinde 8Mbit internet desteği yok. İnterneti 8Mbit'e alınca kesilmeler başlıyor. Muhtemelen apartman hattından ama ilgilenen de yok.

Kardeşim Yüzüncüyıl candır :) Ama bende memlekete 1 ay gidince sinir krizine giriyorum binanın kabloları sorunlu kimsenin de umrunda değil normal internet dahi çekemiyosun evde dönüşümlü telefonu modem yapıyoruz :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı