Süperonline Paket Değişikliği Sorunu

MoonWalker

Kilopat
Daha fazla  
Superonline'da üçlü paket kampanyasının taahhüt Aralık 2018'de bitti, şu an herhangi bir taahhüdüm yok ve ben yeni bir kampanya'ya katılmak istiyorum. Katılmak istediğim kampanya fiber platin paket 50mbps kotasız ilk 6 ay 89,90 son 6 ay 129,90. 4 Mayıs'ta aradım müşteri hizmetlerini tamam işleminizi yapalım dedikten hemen sonra hata olduğunu işleme devam edemediğini söyledi. Sebebinin ise 3'lü paket kampanyasında bulunan Turkcell TV Plus aboneliğinin iptal olmamasından kaynaklanabilir dediler. Kayıt açtılar ve ilgili birimin size en kısa sürede ulaşacak demesine rağmen hala bir çözüm sunulmadığı gibi yeni kampanya geçişi de yapılamadı. 21 Mayıs oldu hala beklemedeyim bugün de aradım ilgili yere mail attıklarını söylemelerine rağmen bir geri dönüş daha olmadı. Superonline'yi 4 yıldır kullanıyorum ilk kez böyle bir şey başıma geldi. Ben istediğim kampanya'ya geçemeyeceksem veya bir şeyi iptal ettiremeyeceksem ne anladım bu işten. Abonelik iptali herhalde daha sorunlu geçer.

Belki sürekli müşteri temsilcisine bağlanıp sorunun neden hala çözülmediği konusunda rahatsız ederseniz sorunu çözmek için acele etmeleri konusunda baskı kurabilirsiniz.

Belki sürekli müşteri temsilcisine bağlanıp sorunun neden hala çözülmediği konusunda rahatsız ederseniz sorunu çözmek için acele etmeleri konusunda baskı kurabilirsiniz.
Günlük aradım sordum yok sürekli aynı cevap veriyorlar. Aradığım kişiler de yapabileceğimiz bir şey yok ilgili arkadaşlar sizi arayacak diyip duruyolar. Superonline bayisine gidicem ordan yaptırmaya çalışıcağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı