Süperonline Gece Yapılan İndirmeler Kotadan Yer Mi?

ArtvinliRadyant

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Gece 02.00-08.00 arası yapılan indirme ve yüklemelerde internet kotamdan yememesi gerekmez mi? Şu an yaptığım indirmeler kotamdan yiyor. Zaten 100 GB kota var oyunları güncelleyemeceğim sanırım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kota olayı kalktı hocam. Daha önceden kotalı bir tarifeye sahip olsanız bile kotasız olarak devam etmeniz gerekiyor.

Benim bildiğim kadarıyla AKN'li tarifeler kalktı fakat kotalılar hala duruyor.
Hocam her ikisi için de şuan belirli bir sınır yok diye biliyorum. Sadece yılbaşından sonra isteyenlere özel kotalı paketler çıkarmışlardı. Yani eskiden belirli bir sınıra tabi tutulan müşterilerin internetleri sınırsız olmuştu. Öyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin.

Kotalı paket mi aldınız? Kota kalkmıştı.
Evet bilgisizliğime geldi böyle oldu maalesef :) Seneye değiştireceğim direk interneti, Türknet'e geçmeyi düşünüyorum. Şimdi de geçmek istiyorum fakat sözleşme gereği 1 yıl dolmadan ayrılırsak süperonline firmasından bildiğiniz gibi para cezası vs oluyor.

Evet bilgisizliğime geldi böyle oldu maalesef :) Seneye değiştireceğim direk interneti, Türknet'e geçmeyi düşünüyorum. Şimdi de geçmek istiyorum fakat sözleşme gereği 1 yıl dolmadan ayrılırsak süperonline firmasından bildiğiniz gibi para cezası vs oluyor.

kota ve paket yükseltebiliyor olmanız lazım bakmanızı öneririm

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı