Süperonline İnternet Hızı

EmrecanReis33

Hectopat
Merhaba Ben Superonline Fiber kullanıcısıyım, normalde hızım 24Mbps ve 5Mbps upload hızım mevcut ama bugün test yaptığımda, 100 mb dowload 96-97 arası upload hızı alıyorum. İndirme testi yaptım saniyede 12.5 MB ile indiriyor, bu hız normal mi? Yani ben daha öncede böyle bir olay yaşadım o zaman 650 MB dowload 300 MB upload alıyordum superonline.

Müşteri hizmetlerini aradım düzeltiler, neden diye sorunca karşıdaki müşteri temsilcisi net bir cevap vermedi. İimdi ben bu hızda kullanmaya devam edersem sorun olur mu? Ve en çok merak ettiğim bu arıza nereden kaynaklı?

Not: Hiç bir şekilde VPN ve IP'yi etkileyen programlar kullanmıyorum.
2223333.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzümü ye, bağını sorma. ;)
Ben bu olayı 3 ay boyunca yaşadım geçen sene martta başladı haziranın sonuna doğru arayıp kusura bakmayın bir sorun olmuş bir daha yaşanmayacak diye. İçimden keşke bu sorun sürekli devam etse demiştim. Korkulacak bir durum yok fatura vs her şey normal geliyor onlardan kaynaklı bir sorun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı