Sürat Kargo 3 gündür aktarma merkezinde

Hocam bende Adana'da yaşıyorum. Bir ara Sürat Kargo kargomu Adana'ya getirecekken, Adana Aktarma'dan Kocaeli aktarmaya götürmüşlerdi. Müşteri hizmetlerine açıp sorun, kargonuz kaybolmuş olma ihtimali olabilir.

Dediğiniz gibi oldu hocam kargo kaybolmuş inceleme başlatıyoruz dediler bu durumda ne yapacağım? Beklemeli miyim yoksa tüketici hakem heyetine başvurmalı mıyım?

Dediğiniz gibi oldu hocam kargo kaybolmuş inceleme başlatıyoruz dediler bu durumda ne yapacağım? Beklemeli miyim yoksa tüketici hakem heyetine başvurmalı mıyım?
Aboo benim konunun aynısı size olmuş hocam. :D

Hocam inceleme başlatıyoruz diye banada demişlerdi. Dediklerinden 1 gün sonra kargom dağıtıma çıkmıştı. Yarını bekleyin veya pazartesini bekleyin. Ben size ne dedim, benim dediğim gibi olmuş. :D

Sürat Kargo cidden rezil ya.

Aboo benim konunun aynısı size olmuş hocam. :D

Hocam inceleme başlatıyoruz diye bana da demişlerdi. Dediklerinden 1 gün sonra kargom dağıtıma çıkmıştı. Yarını bekleyin veya pazartesini bekleyin. Ben size ne dedim, benim dediğim gibi olmuş. :D

Sürat Kargo cidden rezil ya.

Umarım gelir hocam kaybolduysa çok uğraştırır malum seçim dönemi.

Evet 3-4 gün sonra bulup getirdiler. Bir daha asla o kargo şirketinin olduğu ürünü sipariş vermem. Berbat bir şirket.
Cevabınız için teşekkür ederim. Benim kargo da 5 gündür aktarma merkezinde bekliyor. Ve ne satıcı, ne online pazaryeri, ne de kargo şirketi hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar.

Ben de bundan sonra bir şey satın almadan önce hangi kargo şirketi ile çalıştıklarını soruyorum artık. Dersimi aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı