Sürat Kargo 2 gündür aktarma bekliyor

ProTr

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, bu ayın 16'sında N11 üzerinden ASUS Prime B450M K II 4400MHz o.c anakart satın aldım. Satıcı kargoyu verdi, kargo Rize'den yola çıktı ancak Trabzon aktarmada kargo araçtan indirildi olarak girilmiş sisteme ve bugün ayın 18'i kargo hala aynı merkezde. Trabzon aktarmayı aradım bana burada Ankara'nın kargosu kalmaz dostum deyip kapadı. Polatlı şubesini aradım kargom Trabzon aktarmada dendi. En son müşteri hizmetlerini aradım kargonuz Trabzon aktarmada dendi. Dedim 2 gündür kargo aynı yerde planlanan teslim tarihi bugün yazıyor ama kargoda hareketlilik yok, kargonuz için bu akşam işlem yapılmazsa yarın arayın kayıt açalım dediler. Tamam dedim, en son şikayet var sitesine de yazmıştım oradan beni aradılar Sürat Kargo müşteri hizmetiyim dedi Şikayetvar'daki konu için aramıştım dedi dedim böyle böyle 2 gün oldu kargo ortada yok işin komik tarafı arkadaşım da aynı anakartı aldı aynı satıcıdan onunki 1 günde teslim edildi. Her neyse müşteri hizmetleri dedi kargonuzun etiketi düşmüş veya değiştirilmiş olabilir dedi şube müdürüm ile kargoları xrayden geçirip kargoyu bulacağız dedi şahsi bir şey degilse fotoğrafını yükleyebilir misiniz? Dedi. Şikayetvar sitesine yükledim, sizi bu konu hakkında size teslim edilene kadar bilgilendireceğim deyip kapadı. Şu an beklemedeyim öyle. Sizce ne olmuş olabilir? Yoğunluktan dolayı mı bekletiyorlar?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (198).png
    Ekran Görüntüsü (198).png
    128,2 KB · Görüntüleme: 14
  • Ekran Görüntüsü (197).png
    Ekran Görüntüsü (197).png
    125,5 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı