Sürat kargo rezilliği

HakanAtilla

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1 Haziran'da mousepad siparişi verdim ve tam olarak 9 gündür Maltepe aktarmada bekliyor. Müşteri hizmetlerini aradım 2 gün önce ve kayıt oluşturdum ama hala bir değişiklik yok. Ne yapabilirim?

kargo.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu kargo şirketi virüs dolayısı ile şikayetleri pek takmıyor maalesef. İmkanın var ise kendin gidip al bence, fakat bazen kendin gittiğinde bile vermiyorlar.

Pandemiden dolayı kargo firmaları normale göre çok daha yoğun. Herkes sıkıldı evde oturmaktan, internet alışverişine yöneldi. Durum çok normal.

15 Kg köpek maması sipariş vermiştim, 15 gün sürat kargo aktarmada bekledi. Para iadesi aldım ve ürünü iade ettim. 1 Hafta sonra mamayı getirdiler. 1 Hafta sonra mamayı aldığım firma aradı, mama elinize ulaştı mı vs dediler, evet dedim. Parayı hesaplarına göndermek durumunda kaldım.

aynı sorunu yasamayan milyonda birdir o dakesin kendi çalışanlarıdır sadece virüse özel değil 5 ay önce aynı sorunu yasadım heryerden şikayet ettim dönen bile olmadı

Yahu neresi normal son 1-2 ayda birçok kargo firmasıyla çalıştım hepsi en geç 2-3 gün içinde getirdi birisi sokağa çıkma yasağında getirdi. Bütün şikayetler Sürat üzerine.
Bende 2 ürün almıştım aynı gün birisi Sürat kargo ile diğeri Hepsi Jet ile geliyodu, Hepsi Jet 3 günde getirdi Sürat kargo hala Aktarmada 10 gündür.
Dün gece ŞikayetVar'da bulunduğum şikayet neticesinde 9 gün aktarmada bekleyen kargo bugün geldi. Şikayet var linki buradadır. Gece yazdığım şikayete gece geri dönüldü ve neredeyse 15 saat içinde problemim çözüldü. Problem yaşayan arkadaşlara öneririm Şikayet Var'ı ciddiye alıyolar Geri dönüş oranı %99 da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı