Sürat Kargo teslim edildi yazıyor fakat ürün gelmedi

Kriegeral

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Dolap uygulamasından aldığım ürün Sürat Kargo'ya verildi. Sabah dağıtıma çıktı yazıyordu. Şimdi baktığımda ise ürünün teslim edildiği yazıyor fakat ürün elime geçmedi. Ne yapmam lazım? Eğer bir gün içerisinde iade etmezsem sipariş otomatik olarak onaylanacak. Teslim alan kişinin ismi adresi falan da benim. Yardımcı olur musunuz?
Arkadaşlar sadece adres olarak belirtilen benim de varış şubesi adresi benim değil yanlış anlaşılmasın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230711_211425_Chrome.jpg
    Screenshot_20230711_211425_Chrome.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı problemi bende yaşadım ve kargoda Sürat Kargo idi maalesef ve bende durum şöyleydi teslim alan kişi ben bile gözükmüyordum farklı bir adres ve isim vardı. Trendyol ile iletişime geçmiştim ondan sonra şubeye gitmiştim kargom gelmişti.

Dedikleri şey ise günlük olarak sınırı geçmek için bazen böyle şeyler yapılabiliyor olmuştu.

Hocam aynı problemi bende yaşadım ve kargoda Sürat Kargo idi maalesef ve bende durum şöyleydi teslim alan kişi ben bile gözükmüyordum farklı bir adres ve isim vardı. Trendyol ile iletişime geçmiştim ondan sonra şubeye gitmiştim kargom gelmişti.

Dedikleri şey ise günlük olarak sınırı geçmek için bazen böyle şeyler yapılabiliyor olmuştu.
Evet hocam çoğu durumda teslimat geç kaldığı zaman teslim edildi yazıp ertesi gün teslim ediyorlarmış diğer konularda okudum. Sürat Kargo kadar iğrenç bir firma yok gerçekten.

Aynı şeyi bana MNG yapıyor, sitenin güvenliğe bırakıp teslim edildi diyor.
Bizim sitemizde güvenlik falan da yok :D

Biz de yaşadık aynı durumu. Kargocu sözde eve gelmiş, arayıp ulaşamamış. Uğraşmamak için de teslim edildi işaretleyip yoluna devam etmiş. Aradık, telefonları açan yok. Gittim şubeye konuştum. Kargoyu dağıtan elemanı aradılar söylediler. Ben eve döndüm, yarım saat içerisinde kargoyu getirdi. Ne de güzel buldu evi :)

Yazmayı unuttuğum şey: Kargom Ankara Mikro şubesinden dağıtıma çıkmış. Birkaç saat sonra teslim edildi diye kayda girilmiş fakat teslim edildiği yer de Ankara Mikro :D Muhtemelen dediğim gibi ertesi güne attılar kargoyu.

Biz de yaşadık aynı durumu. Kargocu sözde eve gelmiş, arayıp ulaşamamış. Uğraşmamak için de teslim edildi işaretleyip yoluna devam etmiş. Aradık, telefonları açan yok. Gittim şubeye konuştum. Kargoyu dağıtan elemanı aradılar söylediler. Ben eve döndüm, yarım saat içerisinde kargoyu getirdi. Ne de güzel buldu evi :)
Hocam zaten o şirketin bir elemanı var böyle kel ve somurtkan bir adam. Şu "waltuh" miimdeki adama benziyor. İki kez karşılaştım hiç sevmem kendisini. Asansörden iniyor kutuyu elime tutuşturuyor sonra hızlıca asansöre dönüyor. Teşekkür ediyorum iyi günler diyorum bakmıyor bile 😅

Bir sorun daha var: ürünü Dolap'tan aldığım için bir iş günü içerisinde iade talebi oluşturmazsam otomatik Dolap siparişimi onaylayacak. Yarını beklemek zorundayım umarım onaylayınca bir sorun oluşmaz.

Son düzenleme:
Bir sorun daha var: ürünü Dolap'tan aldığım için bir iş günü içerisinde iade talebi oluşturmazsam otomatik Dolap siparişimi onaylayacak. Yarını beklemek zorundayım umarım onaylayınca bir sorun oluşmaz.
Hocam eğer kargo şubesi yakınsa yarın sabah ilk işiniz şubeye gitmek olsun bence. Ne yapacakları belli olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı