Sürekli 04:11'de uyumak

ELVİS667

Femtopat
Ben 13 yaşındayım bundan 7 ay önce çok yakın ve tek arkadaşımı vefat etti maalesef. Ben haberini saat gece 4:11'de aldım WP mesajı hâlâ duruyor oradan biliyorum. O günden beri her gece 4:11'de uyanıyorum ve genellikle rüyalarımda siyah gölgeler bana saldırıyor ve saat her zaman aynı 4:11. Bu beni gerçekten zor duruma düşürüyor 7 aydır geceleri uyuyamıyorum neredeyse. LGS'ye hazırlanıyorum ve gece uyuyamadığım için derslerden hiçbir şey anlamıyorum yarın matematik sınavım var.
2 tane seçmeli derslerden ve normal dersten ama ben yine bu olayı yaşadığım için uyuyamıyorum. Yakınlarıma söyledim ama umursayan olmadı son bir umut belki buradan biri yardım eder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim takma kafana ne kadar düşünürsen hep kalır aklında oldu bitti yapacak bir şey yokmuş gibi düşün sen önüne bak fazla bir şeyler düşünmemeye calıs sadece 1 günlüğüne uyumamaya calıs yani 4'te uyuma mesela aksamüstüne kadar dayan saat aksam 20.00 falan gibi uyu uykunuda düzletirsin kendini de tabii okula gidiyorsan bunu hafta sonu tatilinde yap.

Ben 13 yaşındayım bundan 7 ay önce çok yakın ve tek arkadaşımı vefat etti maalesef. Ben haberini saat gece 4:11'de aldım WP mesajı hâlâ duruyor oradan biliyorum. O günden beri her gece 4:11'de uyanıyorum ve genellikle rüyalarımda siyah gölgeler bana saldırıyor ve saat her zaman aynı 4:11. Bu beni gerçekten zor duruma düşürüyor 7 aydır geceleri uyuyamıyorum neredeyse. LGS'ye hazırlanıyorum ve gece uyuyamadığım için derslerden hiçbir şey anlamıyorum yarın matematik sınavım var.
2 tane seçmeli derslerden ve normal dersten ama ben yine bu olayı yaşadığım için uyuyamıyorum. Yakınlarıma söyledim ama umursayan olmadı son bir umut belki buradan biri yardım eder.

Hocam öncelikle tıbbi bir yardım alabilirsiniz benim size tavsiyem dua okumanız yönünde yani arkadaşınızın artık olmadığını ve yapabileceğiniz en fazla şeyin kendinizi üzmek olduğunu bilmek belki içinizi rahatlatır.

Ben 13 yaşındayım bundan 7 ay önce çok yakın ve tek arkadaşımı vefat etti maalesef. Ben haberini saat gece 4:11'de aldım wp mesajı hâlâ duruyor oradan biliyorum. O günden beri her gece 4:11'de uyanıyorum ve genellikle rüyalarımda siyah gölgeler bana saldırıyor ve saat her zaman aynı 4:11. bu beni gerçekten zor duruma düşürüyor 7 aydır geceleri uyuyamıyorum neredeyse. LGS'ye hazırlanıyorum ve gece uyuyamadığım için derslerden hiçbir şey anlamıyorum yarın matematik sınavım var.

Psikolojik destek almanız gerekebilir. O sırada siz de yaşadıklarımızı unutmaya çalışın.

Geri
Yukarı