Sürekli açılan cmd ekranı

yasinyildiz07

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar windows 8.1 kullanıyorum. Birkaç gün önce işletim sistemini etkinleştirmek için KMSpico programıını kurdum. İşimi hallettikten sonra programı kaldırdım. Ancak 10-30 saniyede bir otomatik olarak bir cmd ekranı açılıyor.

Saliselik olarak açılıp kapanıyor, bana bi zararı yok. Ama oyun oynarken her açılışında oyunun aşağı inmesine neden oluyor. Bu yüzden bunu çözmek istiyorum. KMSpico programını yeniden yükledim, şuanda kurulu. Böyle durması daha iyi dediler ama yine de bu sorun düzelmedi.

Açılan cmd penceresinin üzerinde c\google\svchost.exe yazıyor. Çalıştığı esnada görev yöneticisinde 2-3 tane komut satırı filan belirip hemen kayboluyor. Başlangıçta ya da hiçbir yerde bişey bulamadım. Gerçekten yardıma ihtiyacım var.

KMSpico programını kaldırın Kaspersky Antivirüs ile sisteminiz taratın. Ardından Başlangıçta çalışan bilmediğiniz görevleri devre dışı bırakın ve CCleaner ile bir temizlik yapın.

Bu arada hatırlatmak isterim sitede korsana destek verilmiyor. KMSpico'yu kaldırın.

Sorununuzun hallolduğuna ve ayrıca çözümünü yazdığınıza sevindim. Lütfen Caps-Lock kapatınız kurallara uygun yazınız ceza alabilirsiniz yazım kuralından dolayı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı