Sürekli bağlantısı kopan Capsule 3 Pro iade edilmeli mi?

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
2 hafta önce Soundpeats capsule3 Pro aldım ama bir sorun var. Kullanırken arada sırada her kullanımda en az 1 defa Bluetooth ile bağlantısı kesilip yeniden bağlanıyor. Önceki kulaklığımda da bu oluyordu ama sorun benim telefonumda mı acaba? Bir de yorumlarda capsule3 Pro'da hep aynı şikayetler var. Ya kulaklığın biri çalışmıyor ya da şarj etmiyor kutusunu. Aklımda yarın Amazon ile iade etmek var sizce mantıklı mı?

Bozulmasını istemiyorum çünkü iade süresi geçtikten sonra beni çok uğraştırır. Direkt Amazon ile kolayca iade edebiliyorum bu yüzden aklımda yarın iade etmek var.

Merhabalar. Kulaklığı başka bir cihazda deneyin. Sorunun kulaklıkta mı telefonda mı olduğunu anlayabilirsiniz. Ona göre bir yol izleyebilirsiniz.

Merhabalar. Kulaklığı başka bir cihazda deneyin. Sorunun kulaklıkta mı telefonda mı olduğunu anlayabilirsiniz. Ona göre bir yol izleyebilirsiniz.
Çoğu kişi 1 tane kulaklığın zamanla bozulduğunu söylüyor asıl korktuğum bu, dediğinizi deneyeceğim ama benim için o kadar büyük problem değil kopması. Bozulur mu acaba diye düşünüyorum.

Hocam sorununuz düzeldi mi? Ben de aynı kulaklığı sipariş verdim fakat kronik sorun olduğuna dair çok fazla yorum gördüm sizde son durum nedir memnun musunuz?

Hocam sorununuz düzeldi mi? Ben de aynı kulaklığı sipariş verdim fakat kronik sorun olduğuna dair çok fazla yorum gördüm sizde son durum nedir memnun musunuz?
İade edecektim yenisini almak için ama Amazon hem ürünün parasını iade etti, hem ürünün bende kalmasına izin verdiler. Bedavaya almış oldum yani. Şikayetim yok güzel ürün ama şans sanırım 😃

Geri
Yukarı