Sürekli Canım Sıkılıyor

W

Wero

Ziyaretçi
Can sıkıntıma bir çözüm üretemiyorum. PC başına geçiyorum, adam akıllı oyun yok. İnternette dolaşayım desem o da bir yere kadar. Arkadaşlar dışarıya falan da çıkmıyor, gezmiyorlar. Malum okul başladı etrafta insan yok. Bütün gün evde boş boş duruyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

İlgilenebileceğin bir hobi bulabilirsin.

Sevdiğin bir şeyleri öğrenmeye dene.
Mesela Ardunio alıp bir şeyler öğrenip projeler yapabilirsin. Zevk alırsan hobin olmuş olur hem.

Onun dışında anime izleyebilirsin

Ordu'da gezebileceğin bir yer yok mu?

Edit: veya kız arkadaş yap ahahah

Okula hazırlık olması için ders çalışabilirsin yada madem dışarı çıkıcak arkadaşta yok spor/fitnes salonuna gidebilirsin hem spor yapıp hem vücut çalışman yararına olucaktır.Boş boş oturmaktan iyidir.

Spora başlayabilirsin tabii bu fitness falan değil mesela ben badminton oynamayı severim vakit buldukça oynarım tabii spor olarak değil ama eğlence içinde zevkli oluyor.

Basketbol oynamanı tavsiye ederim şahsen zevk alarak yaptığım bir spor. Yabancı dizi izleyebilir veya resim yapabilirsin.

Hepimiz elimizde olanın tersini istiyoruz. Gel ofiste dur beynin yansın,bende senin yerine geçeyim olur mu ? [emoji2]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…