Çözüldü Sürekli Devam Eden Otomatik Onarım Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba sayın Technopat üyeleri. Sorunum başlıkta görüldüğü gibi otomatik onarım ile ilgili. Bu sorun Advanced System Care programını yüklemeden önce olmuyordu. Bilgisayarı kapattıktan uzun bir süre sonra açınca sürekli otomatik onarıma giriyor. Güvenli moddan bayağı bir şeyler yaptım ama nafile. Çözümü bilgisayarı sürekli açıp kapatmak sadece. Bir süre sonra Windows'a giriyor. Ama bu durumdan bezdim. Acaba dediğim gibi Advanced System Care zararı olmuş olabilir mi? Bunun yanına uyku moduna alıp açınca bilgisayarın açılması normalden uzun sürüyor. HD Tune'dan da kontrol yaptım Harddisk'te sıkıntı yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarım laptop. Modeli Acer Aspire E5 521G

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir yazıda okumuştum. Aynı durumdan muzdarip bir arkadaş da IObit yazılımı kullanıyormuş. Ama yazılımı silmesine rağmen hatalar devam etmiş. IObit yazılımını tamamen bilgisayardan nasıl kaldırabilirim?
Revo Uninstaller Pro yazılımı ile tamamıyla bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Kaldır dedikten sonra size uygulamanın kayıt defteri girdilerini (siyah ve koyu olanları) silmeniz ve ardından gelen pencerede tüm artık dosyalarının hepsini temizlemeniz gerekmektedir.
IObit tarafından geliştirilen programlar bilgisayarda hatalara sebep olabilmektedir. Bu yüzen Advanced Sysyem Care başta olmak üzere, hiçbir IObit yazılımını kullanmayınız ve sisteminizde tutuyorsanız kaldırınız.
Bir yazıda okumuştum. Aynı durumdan muzdarip bir arkadaş da IObit yazılımı kullanıyormuş. Ama yazılımı silmesine rağmen hatalar devam etmiş. IObit yazılımını tamamen bilgisayardan nasıl kaldırabilirim?

Revo Uninstaller Pro yazılımı ile tamamıyla bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Kaldır dedikten sonra size uygulamanın kayıt defteri girdilerini (siyah ve koyu olanları) silmeniz ve ardından gelen pencerede tüm artık dosyalarının hepsini temizlemeniz gerekmektedir.

Çözüm
@unnamedington size teşekkür ediyorum. Dediğiniz program ile ASC yazılımı ve diğer IOBit yazılımlarını kayıt defteri dahil silmeyi başardım.
Rica ederim, ne demek. Başka konularda bir sorunuz olursa Technopat Sosyal'de yardım istemekten çekinmeyin. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı