Sürekli Dizi nereden izlenir?

İnternette küçük bir araştırma ile bulabilirsiniz seve seve kendi izlediğim yeri atmak iaterdim ama geçen yasadışı link cezası yedim.
Buldum bir yer. Adventure Time'ın tüm bölümlerini yayınlayan legal bir yer yok gibi bu arada. Cartoon Network'te bölümler karışık ve hepsi var mı, yok mu kontrol etmek imkansız gibi. Netflix Türkiye'de de dizi yok. Bu tip durumlarda korsan paylaşmak sorun değil. Sürekli Dizi için de öyle olmalı. Çünkü yukarıda önerilen siteler korsan ama önerenlerin mesajları duruyor hâlâ.

Buldum bir yer. Adventure Time'ın tüm bölümlerini yayınlayan legal bir yer yok gibi bu arada. Cartoon Network'te bölümler karışık ve hepsi var mı, yok mu kontrol etmek imkansız gibi. Netflix Türkiye'de de dizi yok. Bu tip durumlarda korsan paylaşmak sorun değil. Sürekli Dizi için de öyle olmalı. Çünkü yukarıda önerilen siteler korsan ama önerenlerin mesajları duruyor hâlâ.
Sütten ağazı yanan yoğurdu üfleyerek yer hocam moderasyon acımıyor tatile yolluyor genelde😁

Yabancı kaynaktaki HD video ile dublaj sesini birleştirip yayınlamışlar sitede, ek olarak Türkiye versiyonunda kesilen kısımlar da arada altyazılı olarak çıkıyor. İzleyebileceğiniz en düzgün yer.
Buradan indirmek mümkün mü?

Geri
Yukarı