Sürekli göz kırpma ihtiyacı

Obirciga

Hectopat
Daha fazla  
Dün doktora gittim ve psikolojik olduğunu söylediler. Sürekli gözümü kırpmak istiyorum ve kırpmazsam gözümün zarar göreceğinden korkuyorum. Ne yapmalıyım?

Dün doktora gittim ve psikolojik olduğunu söylediler. Sürekli gözümü kırpmak istiyorum ve kırpmazsam gözümün zarar göreceğinden korkuyorum. Ne yapmalıyım?

Hocam aynısı ben 8 yaşımdayken oluyordu ben göz damlası kullanıp düşünmemeye çalışıyordum benimki de sizde olduğu gibi tik olmuştu.

Bende de aynı problem vardı. Ben de psikoloğa gittim ve kafamı dağıtmamı vs. söyledi. Mesela göz kırma isteği geliyor ise ellerini sık, ayağını yere bastır vb. bu tarz uygulamaları dene. En azından azalacağından eminim.

Biz 11.sınıftayken ben dahli 8-9 kişide bu vardı. Herkes göz kırpıp duruyordu. Bende tek tek gözünü kırpıyordum.

Konuyu hortlatıyorum ama bende de aynı sorun var. Normalde gözünü sıkmadan kırparsın ama bende göz sıkılabildiği kadar sıkılıyor ve normal göz kırpma süresinde gerçekleşiyor. 8 ay önce bu sorun başladı. Neden başladı en mantıklı sebep 6 ay önce PC almıştım 9 ay önce de forumu keşfedip araştırmalara başladım çok hesap yapıyordum ama stres de olmuyordum. Neden olabilir?

Geri
Yukarı