Sürekli Hesaplardan Çıkma Sorunu

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 6 Mayıs'ta bir PC sipariş etmiştim ve geçen hafta cuma gelmişti ama dün bir sorun fark ettim. Discord, Origin, Steam, Rockstar Games, Epic Games gibi kullanıcı hesabınla giriş yaptığın uygulamalarda hepsinde giriş yaparken beni hatırla diyorum ama her aç/kapa ya da yeniden başlatmada sıfırlanıyor. Windows'u kurarken ayarları mı değiştirdim vs. bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim. Sorun Windows'tadır diye Windows 10 yaptım konuyu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Güvenliği' ni açın. "Uygulama ve Tarayıcı denetimi" menüsüne girin ve tüm ayarları kapalı olarak ayarlayın. Aşağı inin Exploit protection ayarları' na tıklatın. CFG ve DEP' yi kapatın ve deneyin.

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 6 Mayıs'ta bir PC sipariş etmiştim ve geçen hafta cuma gelmişti ama dün bir sorun fark ettim. Discord, Origin, Steam, Rockstar Games, Epic Games gibi kullanıcı hesabınla giriş yaptığın uygulamalarda hepsinde giriş yaparken beni hatırla diyorum ama her aç/kapa ya da yeniden başlatmada sıfırlanıyor. Windows'u kurarken ayarları mı değiştirdim vs. bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim. Sorun Windows'tadır diye Windows 10 yaptım konuyu.

Bilgisayarı hızlımı kapatıyosun demek istediğim güç düğmesine basılı tutarakmı kapatıyosun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı