Sürekli internet kopma sorunu

MEM4Ti

Kilopat
Daha fazla  
1-2 aydır interneti stabil olarak kullanamıyoruz sorunun TürkNet'ten olduğunu düşünüp Millenicom'a geçtik sorun hala devam ediyor. Nasıl çözebiliriz sorun nedir yardımlarınızı bekliyorum. Başka modem denedik sorun modemden değil.
Hat düşmeden 1-2 saniye önce SNR margin 1-2 oluyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    18,3 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    23,1 KB · Görüntüleme: 41
Öncelikle internet sağlayıcınızla görüştünüzmü bu konu hakkında görüşmediyseniz görüşün benimde ping sorunum vardı port değişikliği yaptılar en son düzeldi.

Öncelikle internet sağlayıcınızla görüştünüzmü bu konu hakkında görüşmediyseniz görüşün benimde ping sorunum vardı port değişikliği yaptılar en son düzeldi.

Görüştüm dediğim gibi TürkNet'e pek çok kez destek talebi açtım çözülemeyince bende Millenicom geçtim yani porta değişmiş oldu yine aynı değişen bir şey yok.

Görüştüm dediğim gibi TürkNet'e pek çok kez destek talebi açtım çözülemeyince bende Millenicom geçtim yani porta değişmiş oldu yine aynı değişen bir şey yok.

Bu port değişikliği mahalledeki internet alt yapısından yapılıyor bildiğim kadarıyla bu işlemi yaptırmak kolay bir şey değil ben çok uğraştım 4 5 kez talep gönderdim neredeyse en son benim dışımda da talep olduğu için değişim yaptılar uğraşın 1-2 kez taleple ciddiye almıyorlar internetim Turkcell Superonline benimde bu arada.

Bu port değişikliği mahalledeki internet alt yapısından yapılıyor bildiğim kadarıyla bu işlemi yaptırmak kolay bir şey değil ben çok uğraştım 4 5 kez talep gönderdim neredeyse en son benim dışımda da talep olduğu için değişim yaptılar uğraşın 1-2 kez taleple ciddiye almıyorlar internetim Turkcell Superonline benimde bu arada.
ISS değiştigim için port değiştiriyorlar. Diye biliyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı