Çözüldü Sürekli mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Panda61

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, İtopya'dan hazır sistem kasa aldım (2 ay oluyor) 20 gün herhangi bir sorun vs oluşmadı ancak sonrasında üst üste sürekli mavi ekran hataları aldım ve hala almaya devam ediyorum. Oyun sırasında hata almadım henüz. Oyunu kapatır kapatmaz 5-10 dk veya hemen sonrasında aldığım oldu. Belirli yolları denedim format, sıfırlama, farklı Win kurulumları. RAM testi SSD HDD testi şeklinde ancak bir sonuca ulaşamadım en son aldığım hataların kayıtlarını bırakıyorum. Bu konu açılırken de mavi ekran aldım :( (ilk defa böyle bir konu açıyorum linkte, dosyada sorun var ise belirtin lütfen.)

Yeni klasör (3).rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1) Mail.Ru Anti-Cheat kaldırın.

2) SteelSeries Engine kaldırın.

3) Mouse ve klavye haricindeki tüm USB'ye bağlı aygıtları çıkarın. Ayrıca klavye ve mouse aygıtlarınızı farklı USB portlarına takıp kullanın.

4) Aşağıdaki rehberi uygulayıp sonucun ekran alıntısını paylaşın.

3) Mouse ve klavye haricindeki tüm USB'ye bağlı aygıtları çıkarın. Ayrıca klavye ve mouse aygıtlarınızı farklı USB portlarına takıp kullanın.

Son düzenleme:
Çözüm

Dostum biraz geç cevap veriyorum kusura bakma. Dediklerini doğru bir şekilde yaptım paylaşmamı istediğin ekran umarım budur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8 KB · Görüntüleme: 26
Evet. Sorun çözüldü mü peki? Umarım çözülmüştür. Çözüldüyse çözüldü diye geri dönüş yapmayı unutmayın.

Bu işlemi yaptığım andan itibaren normalde vermesini beklediğim mavi ekran hatasını henüz vermedi şu an açık tutuyorum bilgisayarı umarım çözülmüştür. Heyecanlı bir bekleyiş, sonuç iyi olursa güncelleme yapmayacağım konuya, kötü olursa güncelleme gelir. Çok teşekkür ederim dostum :)
Evet. Sorun çözüldü mü peki? Umarım çözülmüştür. Çözüldüyse çözüldü diye geri dönüş yapmayı unutmayın.
Ne yazık ki çözülmedi. İki gündür bir sorun yoktu, hatta bugün bütün gün açık bıraktım denemek için ve maalesef mavi ekran hatası aldım dosyayı bırakıyorum. 😔

112920-5953-01.rar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı