Sürekli mavi ekran vermesi sorun teşkil eder mi ?

Makaleler
1
Daha fazla  
Football Manager 2012 oynuyorum. Oyundan çıktıktan sonra %40 ihtimalle mavi ekran geliyordu. Ben de bir süre oynamamaya karar verdim. Artık sıkıldım, oynamak istiyorum. Fakat sürekli mavi ekran vereğini düşünüyorum bilgisayarın. Bilgisayarın sürekli mavi ekran vermesi bilgisayarda bir sıkıntı çıkarır mı ? Donanımlarına zarar gelir mi ?

Ben de böyle sorun yaşadım. Sorun ekran kartımla alakalıydı. Bir süre daha yüklenmeye devam edince ekran kartı bozuk görüntü vermeye başladı. Yani fazla yüklenme.

Günde en fazla 1 kere girerim zaten. Hep mavi ekran vermiyordu da. %40, hatta %25 ihtimalle veriyordu hatayı. Seneye de Toplama yapıcaz büyük ihtimalle. Seneye kadar dayanır mı ?

Sorunu biliyorum. Ekran kartı güncel değil. 12.3 sürümü ekran kartıma uyumlu fakat nerden indiriliyor bulamadım. AMD'nin kendi ekran kartı güncelleme programı da dizüstü bilgisayar olduğu için sıkıntı çıkartıyormuş. Bir daha format atabilirim. O zaman güncelleyeceğim ekran kartını.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı