Sürekli onu düşünüyorum

V140C4A7

Decapat
Daha fazla  
Dostlarım merhaba. Daha önce de konu açmıştım fakat yeni gelişmeler olduğu için tekrar açıyorum. Çok detaylı anlatmayacağım ben ilkokuldan beri aynı kızı seviyorum. Instagram'ını buldum takipleştik kızla sonra ilkokul zamanından kalma bir Facebook grubu vardı oradan bir video bulup kıza gönderdim kısa bir mesajlaşma yaptık mesajlaşmamızı da resimlere koydum zaten. Daha sonra kıza nasılsın yazdım görüldü bile atmadı bende geri çektim mesajı. Birkaç hafta aklımda yoktu geçen yine story falan atmış rüyalarıma bile girdi bende tekrar Facebook grubuna tekrar detaylı baktım kızın numarasını buldum aradım açmadı sonra gerçek numaramı diye kontrol etek için WhatsApp'dan baktım onun numarası şimdi direk WhatsApp'dan mesaj atıp açılsam mı diye düşünüyorum. Ne yapayım bilmiyorum. Bana bir akıl verin.

up up

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).jpg
    Ekran Görüntüsü (19).jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 68
  • Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    32,7 KB · Görüntüleme: 70
  • Ekran Görüntüsü (21).png
    Ekran Görüntüsü (21).png
    31,6 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Yazık gerçekten, bir kız için düştüğün hale hiç mi üzülmüyorsun? Kıza yazmışsın ama cevap vermemiş, görüldü bile atmamış. Sen kendini adam yerine koymayıp kıza tekrar yazarsan kız seni niye adam yerine koysun? Bu kızı unut, kimse için değmez.

Kız geçiştirmek için kısa cevaplar veriyor, bir süre sonra hiç cevap bile vermiyor. Hala koşuyorsunuz. Kötü bir durum, kıza dalga konusu oluyorsunuz. Daha uğraşmayın kimse için değmez.

Yazık gerçekten, bir kız için düştüğün hale hiç mi üzülmüyorsun? Kıza yazmışsın ama cevap vermemiş, görüldü bile atmamış. Sen kendini adam yerine koymayıp kıza tekrar yazarsan kız seni niye adam yerine koysun? Bu kızı unut, kimse için değmez.

Hocam gerçekten yorumu okuyunca bir düşünüp ben ne yapıyorum dedim. Kendime geldim rahatladım. Teşekkür ederim. Ama ben birkaç saat önce dayanamadım kıza yazdım olaylar şöyle kıza direk açıldım ilk başta sen ne diyosun bu kadar zaman sonra falan dedi. Bende gayet açık mesajımda dedim. Kızda hayır demedi. Düşünmeye ihtiyacı varmış. Ben buluşmak istiyorum bu konular telefondan olmamalı dedi. Yarın buluşacağız.

Son düzenleme:
Hocam gerçekten yorumu okuyunca bir düşünüp ben ne yapıyorum dedim. Kendime geldim rahatladım. Teşekkür ederim. Ama ben birkaç saat önce dayanamadım kıza yazdım olaylar şöyle kıza direk açıldım ilk başta sen ne diyosun bu kadar zaman sonra falan dedi. Bende gayet açık mesajımda dedim. Kızda hayır demedi. Düşünmeye ihtiyacı varmış. Ben buluşmak istiyorum bu konular telefondan olmamalı dedi. Yarın buluşacağız.
Umarım iyi geçer hocam, kızın bu kadar umursamamazlıktan sonra buluşmak istemesi şaşırttı ama dediğim gibi iyi geçer umarım.

Umarım iyi geçer hocam, kızın bu kadar umursamamazlıktan sonra buluşmak istemesi şaşırttı ama dediğim gibi iyi geçer umarım.

Hocam buluştum kızla ben fazla abartmışım kafamda hiç düşündüğüm gibi biri çıkmadı şimdilik mesajlaşmaya devam ediyoruz ama bir daha buluşacağımı sanmıyorum.

Geri
Yukarı