Sürekli Oynanabilecek Oyun Tavsiyesi

Rainbow Six Siege ve Dead by Daylight'ı sıkılmadan sürekli oynuyorum, düşünülebilir.

Farketmez sürekli oynanabilir olsun zevk versin yeterli.
Sürekli oynanacak oyunlar genelde MMORPG türleridir, emek isterler. The Elder Scrolls Online bu konuda güzeldir, diğer MMORPG oyunların aksine P2W değil. Humble Bundle sitesinde standart versiyonu 60 TL şu anda. Bir kere o 60 TL verip istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. CS GO Türk serverlarında güzel muhabbet döner, oralarda vakit geçirebilirsiniz. Futbol seviyorsan Football Manager oyunları bir kere oturduğunuzda en az 3-4 saat oynatır. Strateji türünde, Total War serisi oyunları uzun süre oynatır. GTA V online modu hala çok oynanır, açık dünya istediğin gibi vakit geçer.

Path of exile hack and slash türlerini seviyorsan denemeni öneririm sezon sezon güzel oyunlar oluyor diablonun tarzında ücretsiz hemde daha kapsamlı olduğunu düşünüyorum

Point Blank.
Zorda olsa 6 ay önce bıraktım. Sinirden hasta olacaktım neredeyse, o yüzden bıraktım. 1 ay sonra falan yeni sistem toplayıp "Comeback" yapacam :D

Point Blank.
Zorda olsa 6 ay önce bıraktım. Sinirden hasta olacaktım neredeyse, o yüzden bıraktım. 1 ay sonra falan yeni sistem toplayıp "Comeback" yapacam :D
11 yaşımda başladım. 16 yaşıma gireceğim. Oyun pay2win. Ve ayrıca bayağı hile var. Başlamaya değmez çöplük bir oyun. Oyun o kadar sinir ki oyunu bıraktım. Herkes aşırı iyi oynuyor. Oyun motoru desen zaten çöp. Herkes prolaşmış. Onun yerine başka oyunlara yönelin bence.

11 yaşımda başladım. 16 yaşıma gireceğim. Oyun pay2win. Ve ayrıca bayağı hile var. Başlamaya değmez çöplük bir oyun. Oyun o kadar sinir ki oyunu bıraktım. Herkes aşırı iyi oynuyor. Oyun motoru desen zaten çöp. Herkes prolaşmış. Onun yerine başka oyunlara yönelin bence.
Gerçekten ama önerilecek oyun değil yav :D
Parayı basan kazanıyor ve çok iyi internet lazım. Oyun sorunlu, yöneticiler boş yapıyor sadece.
Sadece arkadaşlar ile TeamSpeak`da konuşarak, muhabbet ederek oynamak zevk veriyordu. Güzel zamanlardı, özlüyorum 😕

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı