Sürekli yalancı durumuna düşmek

Steam ve Discord üzerinden ha bir de Instagram hesabı ona da pek nadir giriyorum.
Hocam instagramda açabileceği tüm hesapları engelleyebilirsiniz diğer hesaplardan da size mesaj atamaz onlar mesaj attıkça siz engelleyin bir yere kadar hesap açarlar sonra salarlar zaten.

Okkalı bir yumruk at sorun çözülsün şaka maka muhatap olma yaklaşma onlara engelle onları.

Vallahi bu beyni yarım olan tiplere karşı çıkınca bu mu lan bana karşı çıkan deyip size dalabilir. Bu yaz boksa falan git de kavgaya hazırlıklı ol. Hem daha önce o çocukla kavga etmişsin yine etme ihtimalin çok yüksek. Yani direk sen ona dal demiyorum sana dalarsa kendini savun diye.

Vallahi bu beyni yarım olan tiplere karşı çıkınca bu mu lan bana karşı çıkan deyip size dalabilir. Bu yaz boksa falan git de kavgaya hazırlıklı ol. Hem daha önce o çocukla kavga etmişsin yine etme ihtimalin çok yüksek. Yani direk sen ona dal demiyorum sana dalarsa kendini savun diye.
Aynen öyle. Yarın git bir salona yazıl hem arkadaş edinirsin hem kendini geliştirirsin emin ol çok daha iyi olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı