Sürekli yalancı durumuna düşmek

Olay anlattığım gibi karışmanıza bir şey demem yardımcı oluyorsunuz sonuçta ilgilenenlere teşekkür ederim.

@Ester Hirsch ve @bmpeti cesaretlendim bir nebze gaza getirmelerinizden.😀
Hiç Korkmanıza Gerek yok.Böyle tiplerle çok karşılaştım genellikle güçsüz oluyorlar.Boksa giderseniz hem daha özgüveniniz artar hem artık size karışamaz.Karışırsada Boksa gittiğiniz deneyimlerle gösterirsiniz ona.

Boks bu konuda daha iyi. Fitness vücut geliştirmek için daha iyi. Örneğin biri fitness ve biri boks ile ilgilenen kişiler kavga etse boksör ezer.
Olay vücut geliştirmeci ve boksçunun kavga etmesi değil ki?
Ben sosyal ilişki-sosyalleşme diyorum sen kavga diyorsun, hiç yakıştıramadım ayıp. 😂
Bodyciye millet abi çekiyor zaten, kavga çıkmıyor kolay kolay. 😂

Olay vücut geliştirmeci ve boksçunun kavga etmesi değil ki?
Ben sosyal ilişki-sosyalleşme diyorum sen kavga diyorsun, hiç yakıştıramadım ayıp. 😂
Bodyciye millet abi çekiyor zaten, kavga çıkmıyor kolay kolay. 😂

Dostum zaten boks salonunda da çevre edinebilir. Ayrıca fitnessta gözle görülür bir şeyler olması için 1 yıl gitmesi lazım. Ama 1 yıldan kısa sürede boksta yine iyi seviyeye gelebilir özgüveni zaten artar. Zaten özgüveni artarsa karşıdaki insan da pek bulaşamaz kavga da çıkmaz bu soğukkanlı olacağı için.

Dostum zaten boks salonunda da çevre edinebilir. Ayrıca fitnessta gözle görülür bir şeyler olması için 1 yıl gitmesi lazım. Ama 1 yıldan kısa sürede boksta yine iyi seviyeye gelebilir özgüveni zaten artar. Zaten özgüveni artarsa karşıdaki insan da pek bulaşamaz kavga da çıkmaz bu soğukkanlı olacağı için.
Ben bir dönem bodyci olarak uğraşmıştım, o yüzden kendi bildiğimi okuyorum. :)
Boksçunun sosyal yaşamı nasıl olur bilmiyorum ama onun yorumunu da sana bırakıyorum eğer boks ile uğraştıysan.

Konu sahibi de muhtemelen ne boks ne de vücut geliştirme yapabilir, dâhâ adam kendisine tekme atana güler yüz gösteriyor, yüreği yok. 😂

Ben bir dönem bodyci olarak uğraşmıştım, o yüzden kendi bildiğimi okuyorum. :)
Boksçunun sosyal yaşamı nasıl olur bilmiyorum ama onun yorumunu da sana bırakıyorum eğer boks ile uğraştıysan.

Konu sahibi de muhtemelen ne boks ne de vücut geliştirme yapabilir, dâhâ adam kendisine tekme atana güler yüz gösteriyor, yüreği yok. 😂

Biz yol gösterdik kendisi bilir. Fitnessa da gitse boksa da gitse özgüveni artar. Ama belli ki kavga etmeyi de bilmiyor o yüzden boks ağırlıklı öneri yaptım yumruk yesin, yumruk atmayı da öğrensin.

Geri
Yukarı