Sürekli yeni Gmail açma takıntısı

ayhanz

Attopat
Merhaba. Başlıkta da gördüğünüz gibi sürekli yeni Gmail açıyorum bu durumdan sıkıldım. Alınacak isim bile kalmadı. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Her şey istemsizce oluyor birdenbire kötü oluyorum sanki, Gmail'de bir şey varmış gibi ama yok tertemiz.

Ben ise hala aynı maili kullanıyorum :)

Ekran Alıntısı.PNG

Sağlam bir tane aç öbürkülerini sil. Ben 3 tane kullanıyorum. Birinicisi önemsiz şeyler için ikincisi önemli üyelik sistemleri vb şeyler için üçüncüsü çok önemli şeyler için kullanıyorum.

Spam geldiğinden rahatsız iseniz Gmail'de artı işaretiyle birden fazla mail kullanıyor gibi kullanabilirsiniz. Mesela [email protected] ise mail adresiniz. [email protected] yaparsanız gene ayhanz21 hesabınıza mail gelir ama filtreleme şansınız olur böyle. + koyduktan sonra istediğiniz şeyi yazabilirsiniz

Sağlam bir tane aç öbürkülerini sil. Ben 3 tane kullanıyorum. Birinicisi önemsiz şeyler için ikincisi önemli üyelik sistemleri vb şeyler için üçüncüsü çok önemli şeyler için kullanıyorum.

Spam geldiğinden rahatsız iseniz Gmail'de artı işaretiyle birden fazla mail kullanıyor gibi kullanabilirsiniz. Mesela [email protected] ise mail adresiniz. [email protected] yaparsanız gene ayhanz21 hesabınıza mail gelir ama filtreleme şansınız olur böyle. + koyduktan sonra istediğiniz şeyi yazabilirsiniz.

Denerim fikirleriniz için teşekkürler.

Gmail ile hem yeni hesap açma hem de hesaplara erişilebilirlik çok kolay. Belki de bu kolaylık yüzünden sürekli yeni hesap açma isteği duyuyorsunuzdur. Hesap açması ve erişimi daha zor farklı bir servis sağlayıcı üzerinden bir mail alıp onu ana mail hesabı olarak kullanmayı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı