Main hesap açma takıntısı

Laurenx

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Konuya hızlıca gireyim. Ben FPS türü oyunları çok oynayan biriyim fakat main bir hesap açamıyorum. Açıyorum sonra en ufak bir şey hoşuma gitmeyince hemen yeni mail falan açıyorum. Telefon numaramı Twitch Tosla Papara tarzındaki yerlerde o kadar çok kullandım ki artık kullanamıyorum :( bunu nasıl geçirebilirim ve ayrıca telefon numarası işini nasıl halledebilirim? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim. İyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Konuya hızlıca gireyim. Ben FPS türü oyunları çok oynayan biriyim fakat main bir hesap açamıyorum. Açıyorum sonra en ufak bir şey hoşuma gitmeyince hemen yeni mail falan açıyorum. Telefon numaramı Twitch Tosla Papara tarzındaki yerlerde o kadar çok kullandım ki artık kullanamıyorum :( bunu nasıl geçirebilirim ve ayrıca telefon numarası işini nasıl halledebilirim? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim. İyi geceler.
Beğenmediğiniz bir şey olunca, o sorundan kaçmak için yeni hesap açıyorsunuz ve bunu artık bir çeşit takıntı haline getirmişsiniz. Sorundan kaçmak yerine sorunu çözmeye çalışın.

Bunun farkına varmanız çözüm için büyük bir adım. Çoğu insan böyle takıntılarını benimser, normal olduğunu düşünmeye başlar. Yardım edilmeye çalışıldığında da reddeder. Siz bu alışkanlığınızdan kurtulmak üzeresiniz. Yapmanız gereken şey yeni hesap açma isteği geldiğinde kendinizi durdurmanız. Bunun normal bir şey olmadığını ve bundan rahatsız olduğunuzu düşünün. Kendinizi durdurarak bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Telefon numarası için yapmanız gereken şey telefon numaranızı kullandığınız her hesaba teker teker girip numaranızı hesaptan kaldırmanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı