Sürekli yeni sekme açılma sorunu

Halit G.

Kilopat
Yer
Ev
Daha fazla  
2 hafta öncesinde Google'da gezerken yeni sekme açılıyordu ama pek önemsemiyordum, kapatıyordum. 4 gün önce Fortnite'a girdim ve oyun esnasında aralıksız 20 civarı Google'ın ana sayfası açıldı. Reklam sitesi değil yani, bazen de video izlerken filan direk ana sayfa açılıyordu. Sonra sürekli devam etti, ben de Google'ı sildim ama bu sefer de Internet Explorer başladı yeni sayfa acmaya. İnternetten araştırdım ne yaptıysam olmadı, virüs programı indirdim lakin hiçbir virüs bulmamasına rağmen sürekli oluyordu. 3 gün uğraştım olmadı bende format attım. Format atarsam düzelecek sevinciyle format attım ve tam format bitti, masaüstü açılır açılmaz İnternet Explorer başladı sürekli yeni sayfalar açmaya(yan yana değil ayrı sayfalar). Neyse Google'ı yükledim ama yine bir şey degişmedi. Video izlerken ana sayfa aciliyor, yan yana sekmeler açılıyor ya da ekstra sayfalar açılıyor. Kafayı yemek üzereyim, ne yaptıysam olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye kısayollarından biri takılmış gibi. Klavyeyi çıkartıp deneyin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı