Kapalı Süresiz Game Pass Hesabı ₺5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kampanya!
Ilk 5 kisiye ozel fiyat 6₺
Kampanya bitti. Tekrardan eski fiyattan devam.

Online istediğiniz oyuna kendi hesabınızdan girebilirsiniz. (Sea of Thieves ve FH4 oynuyoruz.)

Isteyene Discord, Telegram, WhatsApp isteyene ByNoGame uzerinden teslim ederim.

Harici olarak EA Play hesabi var elimde. Sifre degismesi vs durumunda yenisini veriyoruz EA Play'in.

Xbox için oyun hesaplari. Bu oyunlara taktik ile giriliyor. Aldığınız takdirde o taktikle giriş videosunun linkini vereceğim.

Oyunlar: CoD Cold War, Hitman 3, Cyberpunk 2077, Far Cry 5, RE8 village.

Isteyen ile WhatsApp'tan konuşuruz. Satış sonrası %100 destek ve garanti vadediyorum.

Sınırsız Game Pass 8₺.

Ek olarak aldığınız ürünün yanında bir offline oyun hediye!

Ödeme sadece ininal, Papara. Takas yok.

Telegram: @eloxien8.
Discord: GellertEloxSparrow#2203.

Aldığınız takdirde Cyberpunk 2077 - metro serisi - Marvel avenger's - Hitman 3 - RDR2 bu listeden 2 oyun hediye!
Hocam ile alışveriş yaptım. Güvenilir.

Kampanya!
Ilk 5 kisiye ozel fiyat 6₺
Kampanya bitti. Tekrar eski fiyattan devam.

Online istediğiniz oyuna kendi hesabınızdan girebilirsiniz. (Sea of Thieves ve FH4 oynuyoruz.)

Isteyene Discord, Telegram, WhatsApp isteyene ByNoGame uzerinden teslim ederim.

Harici olarak EA Play hesabi var elimde. Sifre degismesi vs durumunda yenisini veriyoruz EA Play'in.

Xbox için oyun hesaplari. Bu oyunlara taktik ile giriliyor. Aldığınız takdirde o taktikle giriş videosunun linkini vereceğim.

Oyunlar: CoD Cold War, Hitman 3, Cyberpunk 2077, Far Cry 5, RE8 village.

Isteyen ile WhatsApp'tan konuşuruz. Satış sonrası %100 destek ve garanti vadediyorum.

Sınırsız Game Pass 8₺.

Ek olarak aldığınız ürünün yanında bir offline oyun hediye!

Ödeme sadece ininal, Papara. Takas yok.

Telegram: @eloxien8.
Discord: Gellerteloxsparrow#2203.

Aldığınız takdirde Cyberpunk 2077 - metro serisi - Marvel avenger's - Hitman 3 - RDR2 bu listeden 2 oyun hediye!

Hocam "Cyberpunk 2077 - metro serisi - Marvel avenger's - Hitman 3 - RDR2 bu listeden 2 oyun hediye!" demişsiniz. Bu oyunları nasıl veriyorsunuz ? Hesap olarak mı?

İllegal bir durum var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı