Süreyi yetiştiremedim

Bir şey soracağım ben TYT'de 70 civarı net bekliyorum, AYT'de de yarın 60 civarı bir şey yapsam eşit ağırlıkta iyi bir sıralama yapabilir miyim? (okul birinciliği ve 97 OBP var) Konunun içinde soru sordum da kusura bakma, çok aklıma takıldı bu konu.

Ve,

Şimdi YouTube üzerinden baktığım kadarıyla Mat 9 sorunun cevabını doğru yapmışım. Süre sorunu yaşamayacağım için yarın AYT de ortalama 25 Mat Net çıkarsam bir ümit olur mu ?
Olur neden olmasın? Tabii 2020 gibi bir sınav olursa yeterli olmayabilir, Feni de düşünün. Her iki alandan ne yapabiliyorsanız onu yapın.

Bir şey soracağım ben TYT'de 70 civarı net bekliyorum, AYT'de de yarın 60 civarı bir şey yapsam eşit ağırlıkta iyi bir sıralama yapabilir miyim? (okul birinciliği ve 97 OBP var) Konu içinde soru sordum da kusura bakma, çok aklıma takıldı bu konu.
Matematiği yüksek tutman gerekli.

Adınıza üzüldüm :( Sağlık olsun. Mezuna kalmanızı tavsiye ederim. Sebebi de mühendislik tutturamayan herkes iki senelikten DGS denediğinden dolayı bir tık DGS sınavı zor ve hatta bana göre DGS ile dört seneliğe tamamlamak, üniversite kazanmaktan daha zor. Psikolojik olarak belki zor olacaktır ama mezuna kalıp yatmadan çalışırsan da mezuna kaldığına değecektir.

Mezuna bırak. 9 matematik neti çok düşük sınav çok kolaydı çünkü. 2021'deki gibi olsa daha iyi olurdu.

Ve,

Şimdi YouTube üzerinden baktığım kadarıyla Mat 9 sorunun cevabını doğru yapmışım. Süre sorunu yaşamayacağım için yarın AYT de ortalama 25 Mat Net çıkarsam bir ümit olur mu ?
Hocam cevaplara nereden baktınız?

@Renster sınav soruları henüz yayınlanmadığından dolayı sorulara bakamıyorum da umarım sınav zor olmuştur. Kolay sınavdan her zaman korkmalısınız. Sınav zor olmalı ki çalışanla çalışmayan ayırt edilebilmeli. Kolay olunca pek bir anlamı kalmıyor.

Mezuna bırak. 9 matematik neti çok düşük sınav çok kolaydı çünkü. 2021'deki gibi olsa daha iyi olurdu.

Hocam cevaplara nereden baktınız?
Buradan baktım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı