[Sürprizbozan] Witcher 3 ilk edit tecrübem

Edit güzel olmuş birsürü efekt kullanıp karmakarışık etmektense sade bir edit yapmışsın tek sıkıntı bitrate fazla düşük video kalitesini etkiliyor bilinçli yaptıysan internet hızın düşüktür yapabileceğin bir şey yok :)
Bitrate'i tam olarak bilmiyorum ama videoyu indirdiğim yer baya kalitesizdi, editlerini sevdiğim bir kanal bana discorddan kaliteli videolar bulmayı ve ücretsiz 4k bile indirme yolunu gösterdi, birdahaki editim bundan çok daha kaliteli olacak, ilk elin günahı olmaz :D.

Bitrate'i tam olarak bilmiyorum ama videoyu indirdiğim yer bayağı kalitesizdi, editlerini sevdiğim bir kanal bana Discord'dan kaliteli videolar bulmayı ve ücretsiz 4K bile indirme yolunu gösterdi, bir dahaki editim bundan çok daha kaliteli olacak, ilk elin günahı olmaz :D.

YouTube biraz şans işi ben 2 yıldır profesyonel edit yapıyorum ama izlenme 100'ü görmüyor desem yalan olmaz ya şans ya reklam...

Gayet güzel olmuş, belki bazı konuşma sahnelerinde müziği kısıp konuşmaları ön plana çıkarabilirsin. Edit işine giriceksen kesinlikle kendi videolarını kaydet. Bu şekilde kalite çok düşüyor.

YouTube biraz şans işi ben 2 yıldır profesyonel edit yapıyorum ama izlenme 100'ü görmüyor desem yalan olmaz ya şans ya reklam...
Ben ünlü falan olmayı hiç düşünmemiştim. En azından bilgi birikimim olur, ileride işime yarar bir de karantina günlerinde boş durmamak için girdim bu işe.

Yeni konular

Geri
Yukarı